Žádný jiný český seriál nevstoupil za téměř šestnáct let existence do našich životů tak intenzivně jako Ordinace v růžové zahradě 2. Proto není divu, že po oznámení konce Ordinace přišla loni v listopadu vlna tsunami. Fanoušci plakali, sociální sítě seriálu byly okamžitě zaplaveny jejich prohlášeními, některá z nich byla velmi emotivní. Na Novu chodily každý den spousty dopisů s jasným sdělením: Vraťte nám zpět naši Ordinaci!

Hrdiny příběhu jsou čtyři kamarádi, kteří se odmítají smířit s přírodními zákony a vyhlásí válku scvrkávání varlat. Krizi středního věku čelí odvážně, plněním netypických úkolů – například ukázat se veřejnosti na Adama.
Nechceme malá varlata. David Švehlík a Hynek Čermák vedou boj proti přírodě

A protože jsou spokojení diváci pro Novu vším, rozhodla se televize tyto výzvy vyslyšet a již brzy začne uvádět zcela nové díly Ordinace v růžové zahradě 2. Exkluzivně na videoportálu Voyo. 

Noví hrdinové i nečekané zápletky 

„Streamovací platformy jsou budoucností. Zejména poslední rok a půl jednoznačně ukázal, že jsou naprosto rovnocennou alternativou k vysílání lineární televize. To, že si Nova jako svou vlajkovou loď v tomto směru zvolila právě Ordinaci, je z mého pohledu logické. Za téměř šestnáct let na televizních obrazovkách se stala kultem, který u nás nemá srovnání. Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy Ordinace,“ říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

První klapka Policie Modrava na Šumavě, začalo natáčení čtvrté řady.
Policie Modrava opět v akci. Pošťačka ale přišla o chalupu

A dodává: „Diváci se na Voyo mohou těšit na další dramata, nečekané zápletky, milostné propletence a staré známé i zcela nové hrdiny. Chceme stále přinášet silné a po všech stránkách kvalitní příběhy z Kamenice, které uspokojí nejen stávající příznivce, ale na Voyo přitáhnou i nové publikum. Věřím, že nová éra Ordinace v tom nejlepším naváže na tu předchozí.“

Pro jistotu ještě jednou – spolu s televizním finále ve čtvrtek 10. června Ordinace v růžové zahradě 2 nekončí! Diváci se mohou již brzy těšit na nové díly. Exkluzivně na Voyo.