Na předpremiéru dostali pozvánky i méně populární influenceři a youtubeři. Všem pozvaným dorazila krabička označená Kazmovým symbolem, jejíž součástí byl dopis, americký dolar, kartička a zlatý kupón, na kterém jsou z jedné strany napsané informace, které by si ti, co pozvánku obdrží, měli nechat pro sebe.

Na druhé straně stojí: „Gratulujeme, byl jsi vybrán. To, co právě držíš v ruce, není pouze další obyčejná pozvánka do kina. Tento zlatý kupon tě vezme daleko za hranice filmového plátna. Nezapomeň si s sebou vzít herní kartu.“

Kazma dorazil na předpremiéru svého filmu:

Zdroj: Deník/Radek Cihla

Podle Kazmy se jedná o utajovaný projekt, na kterém s celým jeho týmem pracoval přes čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo.

Kamil Bartošek alias Kazma zítra vypouští svou „show“ do 280 kin
Vtipná akce, nebo reklamní trik? Kazmův film vstupuje do kin

Předpremiéru navštívily známé tváře jako například Jakub Kohák, Petr Švancara s manželkou, Jan Bendig, Markéta Konvičková, Karlos Vémola, Pavel Novotný, Petr Rychlý s rodinou, Vladimír Kadlec alias Vláďa Videos, Veronika Biasiol, Renné Dang, a další.

Promo v Karových Varech

Předem připravené promo k filmu vyvrcholilo na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech. Tam Kazma způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů. „Smrdělo to hned, ne?“ přivítal přítomné na tiskové konferenci k filmu Poslední zákop.

Upoutávka k filmu Onemanshow: The Movie:

Zdroj: Youtube

Snímek měl natočit režisér Andy Fehu a v rolích nacistů se měli objevit Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek. Všichni hvězdní herci se sice jednoho natáčecího dne opravdu zúčastnili, ale o tom že jde o podvrh, údajně neměli tušení. Tisková konference k válečnému filmu se tak proměnila v oznámení o premiéře nového filmu z dílny Kazmy.

Kamil Bartošek
Kamil Bartošek, známější pod pseudonymem Kazma Kazmitch, se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. V českém showbusinessu se zapsal především jako internetový producent, moderátor a influencer.

Známý je svými projekty, s nimiž začal jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. V roce 2015 změnil koncept pořadu a proměnil jej v produkci velkolepých show se žlutým trojúhelníkem v logu.