„Jiří Bartoška se musel v nemocnici v Brně podrobit operaci slepého střeva, která proběhla bez komplikací. V současné době je v rekonvalescenci, ale my jsme museli operativně hledat řešení vzniklé situace,“ potvrzuje producent Adam Dvořák. „Partnerku Kristiana hraje Eva Holubová, právě ji napadlo, že by náhradníkem mohl být Jaroslav Dušek," dodává. 

Česká variace na oblíbené vánoční dojímavé a komediální příběhy necílí jen na ženy. Pětice mužů a žen ve filmu zjistí, že život sice umí nadělovat tvrdé lekce, ale Vánoce ani láska vás přesto neminou. „Přání Ježíškovi přináší spletenec několika příběhů, které se mohou stát kdykoliv a komukoliv z nás,“ dodal producent Adam Dvořák. Autorkou scénáře i režisérkou je Slovenka Marta Ferencová.

Návrat dětské herečky 

Kromě Evy Holubové a Jaroslava Duška se ve filmu objeví také Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová, Veronika Kubařová nebo Kapitán Demo.

Před kameru se vrací i dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila ve filmu Příliš osobní známost, a Veronika Marková, jež na sebe upozornila v hořké komedii Bourák. Film se natáčí v Brně a v Praze a vzniká v produkci společnosti MOVIE Adama Dvořáka (Gangster Ka, Lidice, Bobule).

Premiéru bude mít snímek na podzim příštího roku.