Na adresu Hollywood Boulevard 6268 se v pondělí navzdory dešti sešla řada celebrit, napsal britský bulvární deník The Daily Mail. Kromě hereckých kolegyň Anistonové a Kudrowové vystoupila s projevem i Coxové dlouholetá přítelkyně herečka Laura Dernová.

Přišla i Coxové 18letá dcera Coco a partner Johnny McDaid.

Herec Paul Rudd
Nejvíc sexy muž světa Paul Rudd o roli v Přátelích: Měl jsem být jen zástěrka

„Přátelit se s Courteney znamená být s ní jedna rodina. Od chvíle, co jsme se potkaly, byla přátelská, milující a zajímala se o všechno, co se nás týkalo,“ uvedla Anistonová. Vzpomněla také na to, jak štáb při natáčení Přátel hrál poker, aby se herci sblížili, a Courteney hru nesnášela. „Ale hrála s námi, protože se chtěla spřátelit,“ dodala Anistonová, jejíž vlastní hvězda na chodníku slávy je jen několik metrů od hvězdy Coxové.

Role Moniky ji proslavila 

Role poněkud neurotické, ale milující Moniky Gellerové v Přátelích v 90. letech Coxovou proslavila, ačkoliv už tehdy měla za sebou natáčení několika celovečerních filmů. V témže roce, kdy vyšla první řada Přátel, vyšla také úspěšná kriminální komedie Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994) v hlavní roli s Jimem Carreym a Coxovou.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Návrat do Středozemě. Pán prstenů dostane další filmovou podobu

„Jsme nadšení, že můžeme Courteney Coxovou na Hollywoodském chodníku slávy přivítat! Courteney má v kariéře hned několik významných rolí a víme, že se můžeme těšit na spoustu dalších,“ napsala v prohlášení Ana Martinezová, producentka Hollywoodského chodníku slávy.