Robbie Williams je jednou z ikon světové popkultury, ale také čtyřnásobným otcem. A podle sebe i tvůrců seriálu nemůže uniknout své minulosti. I minulosti, kterou zatím nikdo z veřejnosti neviděl. Až do teď, protože minisérie obsahuje i spoustu nezveřejněných záběrů ze zákulisí.

„Robbieho způsob, jak vymítat své démony, je procházet každým jednotlivým snímkem, každým vzestupem a každým pádem. Platinová alba, vyprodané koncerty, zbožňující davy; pití, drogy, dno a cokoli, co přijde, když se tam dostanete a nemůžete přestat kopat. Toto je příběh o nepředstavitelné slávě v útlém věku – a ceně, kterou zaplatíte,“ popisují tvůrci dokumentární seriál.

Robbie Williams, oficiální trailer Netflix:

Zdroj: Youtube

Když poprvé uvidíte Robbieho Williamse v teaseru na dokumentární seriál, je zrovna v zákulisí, kde strávil nespočet hodin své kariéry. „Jsi připraven?“ ptá se někdo mimo obrazovku. „Ne,“ odpovídá Williams. „Opravdu bych si přál, abych se živil něčím jiným.“

Beckhamovi. David je na svou rodinu velmi hrdý.
Dokument Beckham není jen oslavou. Řeší také deprese. Nabízí i jedno odhalení

Režisérem série je Joe Pearlman, mimo jiné tvůrce televizního speciálu Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic nebo dokumentárního portrétu britského čtyřnásobného olympijského vítěze, atleta Mo Faraha. Pearlman je součástí produkční firmy RSA založené slavným režisérem Ridley Scottem.

Čtyřdílná minisérie Robbie Williams má na streamovací službe Netflix premiéru 8. listopadu. Slavnostní akce proběhla o týden dříve v Covent Garden v Londýně.Robbie Williams na slavnostním představení dokumentu v Covent Garden v LondýněZdroj: se svolením Netflix

Ovšem je jasné, že hrdinou čtyřdílné série je samotný Robbie Williams. Někdejší člen popových Take That, který svou sólovou kariérou boural hranice. Když oznámil světové turné v roce 2006, prodalo se za jediný den 1,6 milionů vstupenek. Brzy padesátiletý Williams je držitelem osmnácti prestižních cen Brit Awards. A třikrát koncertoval v Praze, naposledy v roce 2017 v areálu v Letňanech.

Princ Harry a Meghan Markle
Harry a Meghan nenechali na královské rodině nit suchou. Dokumentem začali válku

V letošním roce absolvoval globální turné k 25 letům na scéně, ta se však tentokrát České republice vyhnula a vrcholí v listopadu v Auastrálii a na Novém Zélandu a v prosinci dvěma koncerty v rakouském Schladmingu.