Ve třídě se potkají různé typy lidí. Mají rozdílné zájmy, postoje, rodinné zázemí, sny a taky spoustu volného času. Někdo je skejťák, jiný šprt, někdo žije jen hudbou, jiný zase počítači. Jsou mezi nimi sportovci i intelektuálové. Někteří jsou společenští, jiní uzavření. Chatování, počítačové hry a virtuální realita jsou pro některé důležitější než skutečné kamarádství.

Hrdinové reální i komiksoví

Zpočátku to vypadá, že se tyto individuality nemohou nikdy najít, natož vytvořit partu. Ale stane se neuvěřitelné. Život či osud postupně spojí dohromady sedm rozdílných povah – svérázných týpků (počítačového mága, anarchistku, ctižádostivou slušňačku, bohéma, pohodáře, skina, skejťačku a modelku) – Milana, Kamilu, Dáju, Jirku (Picasso), Amose, Míšu, Patricii (Paty) v jejich „reálných seriálových“ životech, ale též ve školním internetovém časopise 4teens, kde se naši hrdinové budou proměňovat v hrdiny komiksové.

V dospělých rolích Táborský, Kočičková i Naďa Konvalinková

V hlavních rolích se divákům představí například Ester Kočičková, Miroslav Táborský, Miroslav Etzler, Naďa Konvalinková, Zuzana Slavíková, Norbert Lichý, Jana Janěková, Lucie Vondráčková, Pavel Zedníček, Karel Dobrý, Anna Cónová.

V rolích teenagerů jsou to Ondřej Malý, Tereza Beranová, Lucie Šteflová, Tomáš Polák, Adriana Neubauerová, Tomáš Materna, Tomáš Hlaváček, Vanda Chaloupková, Tomáš Váchala, Richard Zevel a další. Seriál natáčí režisér Pavel Jandourek, hlavními kameramany jsou Petr Kožušník a Patrik Hoznauer.

Od 21. 11. do 13. 12. 2009 se natáčelo na gymnáziu v Orlové a na dalších místech Ostravy a Hošťálkovic. Seriál bude mít celkem sedm dílů. S jeho zařazením do vysílacího schématu se počítá v roce 2011.