Kdo je pro vás vítězem StarDance 2023? Hlasujte v anketě pod článkem.

Jan Cina, Roman Vojtek, Jiří Dvořák či Veronika Khek Kubařová. To je jen krátký výčet vítězů předešlých řad taneční soutěže StarDance, která v sobotu večer uzavřela svoji dvanáctou kapitolu. V ní bude jako vítězný pár zapsána dvaadvacetiletá česká herečka Darija Pavlovičová a sedmadvacetiletý tanečník Dominik Vodička.

Prohlédněte si všechny vítěze dosavadních řad StarDance:

Herečka Darija Pavlovičová a Dominik Vodička v soutěži StarDance.
StarDance ovládla Darija Pavlovičová. Podívejte, které hvězdy už soutěž vyhrály

Ne všichni jsou však s tímto výsledkem spokojeni. „Šok. Eva Adamczyková nevyhrála. Pro mě je vítězkou,“ sdělil své pocity na sociální síti X pardubický zastupitel Vít Urlych. Stříbro pro českou snowboardistku naopak na stejné síti velmi ocenil Český olympijský tým.

Zklamán z výsledku byl i textař a někdejší aspirant na prezidentské křeslo Michal Horáček. „Život je plný překvapení. Pro mě jedno z těch značných je, že Eva a Jakub StarDance nevyhráli,“ napsal Horáček na platformě dříve zvané Twitter.

Zdroj: Youtube

Na jeho post reagovali někteří s notnou dávkou humoru. „Zrovna sázkař by měl poznat, že se to otáčí. Toto bylo hodně jasný v průběhu večera,“ nastínil jeden diskutující Horáčkovi jeho podnikatelskou minulost, coby spoluzakladatele sázkové kanceláře Fortuna.

Jinde na sítích se zase projevila – prezidentem Petrem Pavlem často zmiňovaná – „blbá nálada“ a rozpolcená společnost. Jeden z diskutujících například poukázal na to, že Česká televize mohla výsledky soutěže zmanipulovat. „ČT už dávno není objektivní v domácí politice, tak by mě nepřekvapila nějaká protekce, nebo ovlivňování pravidel,“ nešetřil kritikou jeden z nespokojených diváků.

Zdroj: Youtube

Ke stříbru z olympiády přidal bronz ze StarDance

Český olympijský tým neocenil pouze Evu Adamczykovou, ale i bronzového tanečníka Vavřince Hradilka s taneční partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

„Ke stříbru z olympiády přidává bronz ze StarDance. Je fantastické, jakou za dobu soutěže ušel cestu a my upřímně gratulujeme,“ napsali olympionici na sociální síť.

Přečtěte si rozhovor s vítězkou StarDance Darijou Pavlovičovou:

Darija Pavlovičová
StarDance je nálož, jakou jsem nečekala, přiznává herečka Darija Pavlovičová

Plodná debata ohledně vítězů se strhla i na facebookovém profilu samotné soutěže. Zde většina diváků gratuluje vítězům, ale mají i připomínky a vlastní poznatky. Někteří na letošní vítězce oceňují její taneční vývoj od prvního dílu.

„Pro mě byla Darija po prvním kole jasná adeptka na toho, kdo vypadne první. A je úžasné, kam se za celou soutěž posunula,“ napsala jedna z diskutujících.

Zdroj: Youtube

Pro jiné však měla jasně zvítězit Eva Adamczyková. „Myslím, že objektivně nejlepší tanečnice byla Eva. A to celou dobu. Někdy prostě, když je někdo příliš dobrý dlouhodobě, je to pro diváky 'nuda',“ doplnila svůj poznatek další divačka.


Nahrává se anketa ...