Lidé od sobotního večera na sociálních sítích řeší vyřazení Ivy Kubelkové a Martina Prágra z taneční soutěže StarDance. „Ivo a Martine, za mě jste nejlepší pár a skvělí lidé,“ napsala pod facebookový status České televize uživatelka L. P. Přidala se i E. Š. „Byli skvělí, krásný pár, Iva dáma tělem i duší,“ uvedla.

Darja Pavlovičová se protančila do finále StarDance. Přečtěte si rozhovor: 

Darija Pavlovičová
StarDance je nálož, jakou jsem nečekala, přiznává herečka Darija Pavlovičová

Podle I. A. pronesla Iva Kubelková nejkrásnější slova na rozloučenou, která kdy v pořadu byla vyřčena. Úspěšná modelka, moderátorka a herečka totiž po verdiktu diváků řekla, že díky projektu poznala, jak obrovskou podporu má v rodině. Podle svých slov je také šťastná z lásky, kterou jí projevovaly její děti.

„V té dřině a v tom utrpení, které jsem ve svém věku musela podstoupit, opravdu jsem někdy musela zatnout zuby a zvládnout to, tak to si budu pamatovat do smrti,“ doplnila Kubelková. Její dcery měly dojetím v očích slzy.

Vyřazením nic nekončí

Uživatelka sociálních sítí V. K. poznamenala, že pro ni jsou Kubelková s Prágrem vítězové. Někteří lidé dokonce napsali, že tímto pro ně sledování soutěže končí, nebo že už ho nebudou sledovat s takovým nadšením.

Výkony páru se líbily i I. C. „Byli výborní. Možná by to chtělo víc prožitku a emocí, ale jinak znamenité,“ uvedla pro Deník. Uživatele J. L. sice mrzí, že pár nepostoupil, ale potěšila ho slova Prágra, že vyřazením nic nekončí, ani přátelství, ani tance.

Divákům se nepozdávalo ani brzké vyřazení Richarda Krajča:

Richard Krajčo a Josef Maršálek.
Proč ze StarDance vypadl Krajčo a ne Maršálek? Na sítích se strhla ostrá diskuze

Lidé diskutovali i jinde než na oficiálním profilu StarDance. Například J. K. přišly výkony Kubelkové lepší než tanec Vavřince Hradilka.

Jak už to ale bývá, co člověk, to názor. Kajakář Hradilek (tančící v páru s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou) má také své příznivce, kteří jej poslali v soutěži dál. „Fandíme,“ psali mu už před sobotním kláním. „Nejlepší chlap v soutěži jede!“ uvedl třeba J. V.

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch - waltz: 

Porota v sobotu nejvíc ocenila waltz v podání snowboardistky Evy Adamczykové a Jakuba Mazůcha, který předvedli na závěr první části pořadu. Dalo by se tedy říci, že to nejlepší přišlo na konec.

Za svůj výkon získali od poroty dvě desítky a jednu devítku.

Olympionici ve finále

Radost na svém profilu neskrývali lidé z Českého olympijského výboru. „Jsme ve FINÁÁÁLE! Poprvé v historii máme dva olympioniky mezi třemi nejlepšími páry,“ uvedli s odkazem na Adamczykovou a Hradilka.

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička - paso doble: 

Své příznivce mají i herečka Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. „Od začátku do konce jsem vůbec nedýchala!“ napsala kupříkladu J. F. v reakci na jejich tanec paso doble, který vystřihli na píseň Knives Out.