Sitcom je pokračováním spolupráce s produkční firmou Negativ. "Po třech sériích Kanceláře Blaník jsme se s tvůrčím týmem dohodli na podzimní pauze a pokračování čtvrté řady od začátku příštího roku. Současně jsme ale přijali další seriálovou výzvu a pustili se s částí scenáristického týmu do nového sitcomu," uvedl producent Milan Kuchynka.

Autobazar Monte Karlo vzniká pod režisérskou taktovkou Jana Prušinovského, který má za sebou například seriály Okresní přebor, Čtvrtá hvězda nebo sociální drama Kobry a užovky. Inspirací sitcomu jsou podle autorů těžko uvěřitelné historky, které vyprávějí samotní zákazníci. "Nejbohatší zkušenosti má v tomto směru Petr Čtvrtníček, který už stihl vystřídat asi třicet aut, přičemž devětadvacet z nich byly ojetiny. Ta kódovaná hantýrka, triky a divadýlko se jen tak nevidí. Když se člověk dokáže povznést nad to, že je při nákupu zánovního vozu s největší pravděpodobností právě okrádán, náramně se u toho pobaví," uvedl šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř.

Seriál Autobazar Monte Karlo uvede internetová televize Stream.cz v září. V dalších rolích se objeví například Leoš Noha, Lenka Krobotová nebo Eva Nosálková.