Předchozí
1 z 8
Další

Grand Prix. Zleva Robin Ferro, Kryštof Hádek a Štěpán Kozub.Grand Prix Zdroj: se svolením Voya

Grand Prix

(Voyo)

Snem dvou bratranců Romana (Kryštof Hádek) a Emila (Robin Ferro) je dostat se na závody Formule 1. Roman vede ušmudlaný autobazar na okraji města, má tři děti a živelnou manželku (Anna Kameníková). Emil, horlivý milovník pořádku, si piplá svou autodílnu v centru a o autech ví skoro všechno.

Streamovací služby jsou stále oblíbenější. Ilustrační foto
Jakou streamovací službu si vybrat? Nerozvážnost může přijít i na 28 tisíc ročně

Když jednoho dne Emil v televizní soutěži vyhraje vstupenky na Velkou cenu Španělska v Barceloně, netuší ani jeden z nich, že jejich výlet za snem se brzy změní na divokou jízdu napříč Evropou. Zvláště když se na ně nabalí Štětka (Štěpán Kozub), Romanův kamarád a místní magnet na problémy.

Komedii režiséra Jana Prušinovského můžete sledovat od 17. března na Voyo.

Zdroj: Youtube

Viktorie.ViktorieZdroj: se svolením Primy

Viktorie

(Prima+)

Britský seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwinové, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici.

Všech osm epizod první série již nyní na Prima+.

Zdroj: Youtube

Meryl Streepová v seriálu Předzvěsti.PředzvěstiZdroj: se svolením Apple TV+

Předzvěsti

(Apple TV+)

Hvězdně obsazený seriál Předzvěsti se odehrává v blízké budoucnosti, kdy lidstvo zásadně ohrožuje globální oteplování, a zkoumá, jak změna klimatu na Zemi ovlivní příbuzenské vztahy, práci, víru a schopnost lidí přežít. V osmi epizodách můžeme sledovat samostatné příběhy ohraničené obdobím 33 let, které by na konci mělo propojit společné vyústění.

„Každý příběh je jiný, všechny ale spojuje boj o společnou budoucnost a rychle se měnící rozhodnutí, které si nový svět žádá. Je lidstvo dost odvážné na to, aby se stalo řešením vlastního zmaru, než bude příliš pozdě?“ stojí v synopsi novinky, v níž se představí například Meryl Streepová, Sienna Millerová, Marion Cotillardová, Tobey Maguire, Edward Norton či Forest Whitaker.

Seriál je k vidění od 17. března na Apple TV+.

Zdroj: Youtube

 

Dom.DomZdroj: se svolením Prime Videa

Dom

(Prime Video)

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Rio de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna?

Druhá série brazilského seriálu inspirovaného skutečným příběhem Pedra Doma startuje 17. března na Prime Video.

Zdroj: Youtube

Bostonský škrtič. Kriminální thriller s Keirou Knightleyovou a Carrie Coonovou v hlavních rolích.Bostonský škrtičZdroj: se svolením Disney+

Bostonský škrtič

(Disney+)

Film oceňovaného scenáristy a režiséra Matta Ruskina vypráví o průkopnických reportérkách, které v 60. letech minulého století zveřejnily příběh proslulých vražd bostonského škrtiče.

Film sleduje Lorettu McLaughlinovou, reportérku novin Record-American, která se stala první novinářkou, která spojila vraždy bostonského škrtiče. Jak si záhadný vrah vybírá další a další oběti, Loretta se pokouší pokračovat ve vyšetřování spolu s kolegyní a přítelkyní Jean Coleovou, avšak dvojice naráží na rozbujelý sexismus tehdejší doby. McLaughlinová a Coleová se přesto odvážně pouštějí do pátrání s velkým osobním rizikem a ve snaze odhalit pravdu riskují vlastní životy.

Kriminální thriller s Keirou Knightleyovou a Carrie Coonovou v hlavních rolích má premiéru 17. března na Disney+.

Zdroj: Youtube

 

Lukáš Hejlík s dcerou v seriálu Spolu & hladoví.Spolu & hladovíZdroj: se svolením SkyShowtime

Spolu & hladoví

(SkyShowtime)

Známý gurmán Lukáš Hejlík a jeho dospívající dcera Klára Hejlíková se vydávají na velkolepé kulinářské dobrodružství po Česku, aby objevili všechno jídlo, kulturu a zábavu, které naše země nabízí.

Táta s dcerou na společných cestách rovnoměrně dělí čas mezi gastrozážitky, kulturu a pobyt na čerstvém vzduchu a neméně poctivě, i když někdy klopotně, hledají cestu jeden k druhému: dvanáct let totiž žijí odděleně a tráví spolu dva prodloužené víkendy měsíčně. I přes toleranci na obou stranách se nevyhnou občasným sporům. Seriál je prezentován formou záznamů v Klářině ilustrovaném cestovním deníku s názvem Spolu a hladoví a zve místní obyvatele i turisty, aby okusili Česko.

Už nyní na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Kouzelníkova sloniceKouzelníkova sloniceZdroj: se svolením Netflixu

Kouzelníkova slonice

(Netflix)

Odhodlaný hoch přijme od krále tři úkoly výměnou za kouzelnou slonici a možnost vydat se vstříc svému osudu…

Petr hledá svoji dávno ztracenou sestru a od věštkyně, na kterou narazí na trhu, chce vědět jedinou věc: je sestra pořád naživu? Dostane se mu ale podivné odpovědi: musí najít tajemnou slonici a kouzelníka, který s ní předvádí všelijaké kejkle. Petr se proto vydává na strastiplnou cestu a musí splnit tři zdánlivě nesplnitelné úkoly, které navždy promění tvář jeho města. Čeká ho opravdu nezapomenutelné dobrodružství.

Animovaný film podle klasického románu od Kate DiCamillové, který získal dvě ceny Newbery Award, uvádí 17. března Netflix.

Zdroj: Youtube

Woody Harrelson (vpravo) v Trojúhelníku smutku.Trojúhelník smutkuZdroj: se svolením HBO Max

Trojúhelník smutku

(HBO Max)

Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Společnost jim zde dělá opravdu vybraná smetánka.

Je tu starý mládenec hledající životní lásku, výstřední ruský obchodník (Zlatko Buric) a celému mumraji vládne kapitán (Woody Harrelson), který je věčně pod parou. Když kartami zamíchá nečekaná událost, charaktery cestujících se ukážou v pravém světle. Režisér Ruben Östlund natočil břitce satirickou komedii o společenských rolích a opojné síle moci, která nenechá na žádném z pasažérů nit suchou.

Švédský film oceněný na festivalu v Cannes Zlatou palmou můžete sledovat 19. března od 20 hodin na HBO Max.

Zdroj: Youtube