Předchozí
1 z 6
Další

Zdroj: Youtube

Sobík

Netflix

Pod nenápadným názvem, evokujícím spíše dětský pořad, je k mání seriál, jenž stojí za pozornost. Vznikl podle stejnojmenné divadelní hry (Baby Reindeer), kterou napsal hlavní představitel seriálu Richard Gadd a jemuž se příběh opravdu stal. Donny pracuje v baru a zároveň se snaží prorazit jako komik. Jednoho dne se před pult postaví starší žena, která si nepřeje nic nalít, protože nemá peníze. Donny ji v dobré víře nabídne šálek čaje zdarma, netuší ovšem, že tím právě strhl celou lavinu událostí, jež je k sobě podivným způsobem připoutají. Seriál vyprávěný rafinovaným způsobem se dotýká témat jako drogy, sex a stalking.

Oni 2Oni 2Zdroj: se svolením Prime Video

Oni

Prime Video

S podtitulem The Scare se vracejí populární Oni. A s nimi Los Angeles opředené záhadami, tentokrát zasazené do roku 1991. Vyšetřovatelka Dawn Reeveová z místní policie nyní řeší jeden z nejhrůznějších případů své kariéry: brutální vraždu pěstounky. Pátrání po možných pachatelích ji zavede do spletitých zákrut, které časem začnou ohrožovat její rodinu i ji samotnou. Na Prime Video uvidíte od 25. dubna.

Zdroj: Youtube

Sbohem, ZeměSbohem, ZeměZdroj: se svolením Netflix

Sbohem země

Netflix

Ostřílení a drsní filmaři z Jižní Koreje se opět hlásí o slovo. Tentokrát servírují sci-fi seriál o životě na Zemi, kterou za 200 dnů čeká nevyhnutelná a pro náš druh fatální srážka s asteroidem. Tvůrci seriálu popisují životní příběhy lidí, kteří čekají na svůj konec, utápějí se v zoufalství a chaosu. Je tu ale jistá učitelka, která nehodlá o své žáky přijít. Jízda s katastrofickým finále, jejíž dvousetdenní odpočítávání právě začíná, čeká na všechny milovníky temných sci-fi. K vidění je od 26. dubna.

Zdroj: Youtube

Thank you, Good Night, Bon Jovi StoryThank you, Good Night, Bon Jovi StoryZdroj: se svolením Disney+

Thank You, Goodnight

Disney+

Čtyřdílný dokumentární seriál Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story signalizuje už svým názvem, oč tu běží. Režisér a producent Gotham Chopra mapuje kariéru jedné z nejikoničtějších rockových kapel světa a jejího charismatického frontmana Jona Bon Joviho. Nabízí průřez od jeho začátků v nočních klubech v New Jersey až po elektrizující vystoupení na mezinárodních stadionech, pohled do letitých archivů, videoklipů, zatím nezveřejněných hudebních demosnímků i fotografií. K vidění je ve videotéce od 26. dubna.

Zdroj: Youtube

Láska na druhý pohledLáska na druhý pohledZdroj: se svolením Voyo

Láska na druhý pohled

Voyo

Francouzská romantická komedie z roku 2019 těží z oblíbeného modelu alternativní historie, tedy co by bylo, kdyby… V tomto případě se hlavní hrdina Raphael propadne do paralelního vesmíru, v němž na rozdíl od reality nezačne chodit se svou životní láskou Olivií. Díky tomu si ale postupem času a shodou náhod uvědomí, že přestože jejich vztah po deseti letech skomíral, najednou mu jeho partnerka chybí. A začne bojovat za to, aby si její lásku znovu získal… Na Voyo je film k vidění od 21. dubna.

Zdroj: Youtube

TigerTigerZdroj: se svolením Disney+

Tiger

Disney+

Jak se už stalo zvykem, společnost Disney oslavuje Den Země uvedením nového dokumentárního filmu své značky Disneynature. Zatímco dřívější filmy Disneynature, počínaje filmem Země z roku 2007, byly uvedeny v kinech, v posledních letech se produkce studia přesunula na Disney Plus, kde bude mít premiéru i nejnovější snímek z produkce Disneynature, Tiger. Tvůrčí tým vede režisér Mark Linfield, veterán mnoha filmů Disneynature, který dohlížel na 1 500 dní natáčení tygrů v Indii.

Zdroj: Youtube