Předchozí
1 z 5
Další
Zdroj: Youtube

Agrometal

(Prima+)

Komediální televizní seriál z prostředí divokého venkova. Aby Lukyn zachránil své manželství, rozhodne se zúčastnit soutěže amatérských kapel, ve které vyhraje krásnou motorku. Až se mu to podaří, vyveze na motorce svou ženu a ta mu jistě všechno odpustí. Zkrátka dokonalý plán! Co na tom, že Lukyn žádnou kapelu nemá, a že vlastně neumí na nic hrát. Podstatné je, že má v Čerticích dost dobrých kamarádů, kteří ho podpoří. V hlavní roli se představí Lukáš Příkazký.

K vidění na Prima+.

Zdroj: Youtube

Diplomatické vztahy

(Netflix)

V době mezinárodní krize se diplomatka snaží zvládat novou práci na pozici ostře sledované velvyslankyně ve Velké Británii i divoké manželství se slavným politikem. V politickém seriálu podle scénáře Debory Cahnové hrají Keri Russellová, Rufus Sewell či David Gyasi.

Koprodukční novinku USA a Velké Británie můžete sledovat na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Rudý kapitán

(iVysílání)

Příběh se odehrává v horkém létě roku 1992. Mladý detektiv Richard Krauz (Maciej Stuhr) se dostává k novému případu – na hřbitově byla vykopána mrtvola kostelníka Kloknera s hřebíkem v hlavě. Krauz zjišťuje, že za jeho umučením stojí bývalá StB a nikdy nenalezený spis zachycující zločiny kněží, na jehož základě StB církev vydírala. Případem posedlý Krauz se vydává napříč rozpadajícím se Československem hledat muže, ke kterému vedou všechny stopy: Rudého kapitána (Oldřich Kaiser), specialistu na „konečné" výslechy. Krauz však není sám, kdo ho hledá…

K vidění v iVysílání České televize.

Zdroj: Youtube

Arvéd

(HBO Max)

Film Arvéd vypráví o tom, kam až jsme schopni zajít, abychom dosáhli svého cíle. Jiří Arvéd Smíchovský byl ochoten jít až k hranicím samotného pekla. Život a smrt kontrovezního okultisty jsou dodnes obestřeny mnoha tajemstvími. Za války jako nacistický konfident zachránil před koncentračním táborem Štěpána Plačka. Po válce se jejich role otáčí, Plaček splácí dluh a zařídí, že soud za spolupráci s nacisty nepožaduje pro Arvéda smrt, ale odsuzuje jej pouze na doživotí. Tím však vzájemné služby nekončí… Představitel hlavní role Michal Kern letos dostal za svůj výkon Českého lva.

K vidění na HBO Max.

Zdroj: se svolením SkyShowtime
Drift – Partners in Crime

(SkyShowtime)

Bratři Ali a Leo už jako děti milovali rychlá auta a motorsport. Dnes jsou z nich příslušníci německé dálniční hlídky a vědí, jak si zachovat chladnou hlavu při honbě za podezřelými v rychlosti 240 kilometrů v hodině. Na dálnici společně bojují proti nezákonným praktikám – od zločinecké organizace působící v řadách policie přes pašeráky, prchající zloděje až po italskou mafii. Když se však Leo zamiluje do Aliho bývalé přítelkyně Marie, je jejich bratrské pouto vystaveno zkoušce.

Všechny epizody seriálu budou k dispozici od 25. dubna exkluzivně na SkyShowtime.