Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Vytoč mého agenta (Prima+)

Jaká jsou tajemství ze světa herců a jejich agentů? Seriál Vytoč mého agenta vypráví komediální příběhy z castingové agentury. V té je každý den plný pracovních i lidských nástrah. Snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se často pletou do pracovních záležitostí. To vše musí tým agentury zvládnout, a obstát tak každý den v boji, který s sebou přináší mnoho absurdních a komických situací, stejně jako dojemných momentů a opravdových lidských dramat. Jedinečnost celého projektu doplňuje velmi zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe.

Hlavní role agentů hrají Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová a Zuzana Kronerová. Sami sebe ztvárňují Klára Issová, Iva Janžurová, Sabina Remundová, Zlata Adamovská, Taťjana Medvecká, Jiří Langmajer, Stanislav Majer, Bolek Polívka nebo Michal Dlouhý. Osmidílnou komediální podívanou můžete sledovat na Prima+.

Zdroj: Youtube

Temný případ: Noční krajina (HBO Max)

Když v Ennisu na Aljašce nastane dlouhá zimní noc, osm mužů, kteří provozují arktickou výzkumnou stanici Tsalal, beze stopy zmizí. Aby případ vyřešily, budou se muset detektivky Liz Danversová (Jodie Fosterová) a Evangelina Navarová (Kali Reisová) postavit temnotě, kterou v sobě nosí, a pátrat po strašidelných pravdách, které leží pohřbené pod věčným ledem. Čtvrtá série oblíbeného kriminálního seriálu bude mít premiéru 15. ledna na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Echo (Disney+)

V pětidílném krimi thrilleru sledujeme Mayu Lopezovou (Alaqua Coxová) pronásledovanou zločineckým impériem Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio). Okolnosti hlavní hrdinku zavedou zpátky domů, kde se musí vypořádat se svou rodinou a svým odkazem. Jedno je jisté – každý špatný skutek bude potrestán… Jde o první seriál Marvel Studios, jehož všechny epizody můžete zhlédnout najednou, a to na platformě Disney+.

Zdroj: Youtube

Adikts (iVysílání)

Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová, drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí…

Režie a scénář: Adam Sedlák. Hrají: Luciana Tomášová, Petr Uhlík, Martina Jindrová, Tadeáš Moravec a další. Všech šest dílů seriálu je k dispozici v iVysílání České televize.

Luciana Tomášová jako Mell v Adikts
Vítejte ve světě drog a experimentů. Český seriál Adikts dráždí diváky ve velkém
Zdroj: Youtube

The Curse (SkyShowtime)

Whitney a Ashera Siegelovi se snaží prosadit svou vizi ekologického bydlení v malé komunitě v městečku Española v Novém Mexiku. Jejich snahu ale zkomplikuje excentrický producent pochybné televizní reality show, který vycítí příležitost na nový pořad. Dvojice se tak ocitá v síti etických a morálních šedých zón, zatímco se snaží udržet svůj vztah nad vodou. V hlavních rolích desetidílného komediálního seriálu se představí Emma Stoneová (La La Land), Nathan Fielder (The Rehearsal) a Benny Safdie (Oppenheimer). Ke zhlédnutí na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Ricardovi (HBO Max)

Životopisné drama sleduje jeden natáčecí týden seriálu I Love Lucy, od pondělní čtecí zkoušky až po páteční natáčení s diváky. Herečka a celebrita padesátých let minulého století Lucille Ballová (Nicole Kidmanová) a její manžel, kubánský zpěvák Desi Arnaz (Javier Bardem), čelí v dramatu scenáristy a režiséra Aarona Sorkina řadě osobních a profesních krizí, které ohrožují jejich show, kariéru i manželství… Herecký koncert, z nějž vzešly hned tři oscarové nominace pro představitele tří hlavních hrdinů, je k dispozici na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Stvořitel (Disney+)

Uprostřed války v budoucnosti mezi lidskou rasou a silami umělé inteligence je Joshua (John David Washington), zocelený bývalý agent speciálních jednotek, který truchlí nad zmizením své ženy (Gemma Chanová), naverbován, aby vypátral a zabil Stvořitele, nepolapitelného architekta pokročilé umělé inteligence, který vyvinul záhadnou zbraň s mocí ukončit válku a vyhubit lidstvo. Joshua a jeho tým elitních agentů se vydávají přes nepřátelské linie do temného centra území okupovaného AI, aby zjistili, že zbraň, která má zničit svět, má podobu malého dítěte. Akční sci-fi je k vidění na Disney+.