Předchozí
1 z 8
Další

Jen vraždy v budově. Oblíbený seriál bude mít vrzy třetí sérii.Jen vraždy v budově. Oblíbený seriál bude mít vrzy třetí sériiZdroj: se svolením Disney+

Jen vraždy v budově

(Disney+)

Oblíbený komediální seriál o vraždách v newyorském činžovním domě, o třech jeho obyvatelích (Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez), které pojí posedlost opravdovými zločiny, až se ocitnou v jejich středu. Svá odhalení dokumentují ve svém stále populárnějším podcastu „Jen vraždy v budově“. Čím více se dostávají na kloub případům, tím více tajemství spojená s jejich luxusním činžovním domem na Upper West Side odkrývají. Do slepých uliček je však zavádějí i vlastní lži a strach z minulosti.

První dvě série jsou k vidění na Disney+, třetí série, v níž si zahraje i Meryl Streepová, se chystá.

Zdroj: Youtube

Záběr z filmu Všechno, všude, najednou.Záběr z filmu Všechno, všude, najednouZdroj: se svolením CANAL+ Action

Všechno, všude, najednou

(CANAL+ Action)

Režiséři Dan Kwan a Daniel Scheinert s radostí a humorem vyprávějí příběh o ženě středního věku, která se náhle z nepříjemné schůzky na finančním úřadě ocitne v několika paralelních vesmírech. Všude a v jeden čas najednou prožívá zběsilá dobrodružství. Má totiž schopnost prostupovat souběžnými vesmíry, nasávat v nich schopnosti a dovednosti svých paralelních já a ty pak použít pro záchranu všech světů. V hlavní roli chudé majitelky prádelny exceluje Michelle Yeoh. Oscary oceněný film můžete sledovat ve středu 29. března od 23.15 na CANAL+ Action.

Zdroj: Youtube

Noční agent bude bránit Bílý dům.Noční agent bude bránit Bílý důmZdroj: se svolením Netflixu

Noční agent

(Netflix)

Hlavním hrdinou je Peter Sutherland, nízko postavený agent FBI, který pracuje v podzemí Bílého domu, kde hlídá nouzovou linku, na kterou nikdo nevolá… až do jedné noci. Tento telefonát ho dostane na rychlou a nebezpečnou konspirační cestu, která nakonec vede až do Oválné pracovny. Hrají: Gabriel Basso, Luciane Buchananová nebo Hong Chauová. Prvních deset dílů špionážního seriálu podle románu Matthewa Quirka je k vidění na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Táňa Pauhofová v seriálu Bez vědomí.Táňa Pauhofová v seriálu Bez vědomíZdroj: se svolením SkyShowtime

Bez vědomí

(SkyShowtime)

Bez vědomí je špionážní drama, které se odehrává na konci roku 1989 v době rozpadu sovětského impéria. Marie je profesionální houslistka, která před 12 lety se svým mužem, pronásledovaným disidentem Viktorem, uprchla z totalitního Československa do Británie. Teď se ale vítr začíná pomalu obracet a ve vzduchu visí změna. Marie by toho ráda využila a po letech konečně navštívila svou rodinu. Jenže brzy po návratu do Prahy se ukazuje, že to byla osudová chyba. Viktor za dramatických okolností zmizí a není jisté, zda je vůbec naživu. Marie chce za každou cenu zjistit, co se s ním stalo.

Co když však není na pravdu připravena? Ukazuje se totiž, že Viktora nehledá jen ona, ale i tajné služby několika států. A čas utíká čím dál rychleji, protože pád železné opony se blíží… Sledujte na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Sarah Jessica Parkerová v seriálu A jak to bylo dál…Sarah Jessica Parkerová v seriálu A jak to bylo dál…Zdroj: se svolením HBO Max

A jak to bylo dál…

(HBO Max)

Nová kapitola Sexu ve městě z produkce HBO Max navázala na ikonický seriál HBO vysílaný v letech 1998–2004, který se ženám jakéhokoli věku a povahy nikdy neomrzí, ať už je zajímá móda, život v New Yorku, feminismus všedního dne nebo opravdoví muži, nezadaní a pokud možno ideální. Novy desetidílný seriál s názvem A jak to bylo dál… opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie (Sarah Jessica Parkerová), Mirandy (Cynthia Nixonová) a Charlotte (Kristin Davisová) na jejich „složité“ životní cestě po padesátce.

Každotýdenní dávka romantiky, humoru i pana Božského bude k vidění na HBO Max od pondělí 27. března.

Zdroj: Youtube

Španělský seriál Zahlazené stopy.Španělský seriál Zahlazené stopyZdroj: se svolením Prime Videa

Zahlazené stopy

(Prime Video)

Desi a Cata najdou v honosném domě, jenž právě uklidily, mrtvolu. Hrůza. Panika. Přijede policie. Počkat! Romka a přistěhovalkyně z Mexika právě vyčistily místo činu? Jsou dokonalými pachatelkami. Teď musí prchat před policií. A také před ruskými nájemnými zabijáky, milionářskou rodinou a bývalým manželem s mexickou pouliční kapelou. Jak se z téhle šlamastyky dostanou? Osmidílný španělský akční seriál, u kterého se budete bát, ale také se zasmějete, je k dispozici na Prime Video.

Průvodci pořadem České chaty snůPrůvodci pořadem České chaty snůZdroj: se svolením Primy

České chaty snů

(Prima+)

Nová docu-reality show o proměnách chat a chalup, kterou provází trojice zkušených architektů a stavitelů Petr, Martin a Sebastian, kterým navíc nechybí sarkastický smysl pro humor. Češi jsou národem chatařů a chalupářů a víkend co víkend vyrážejí do svých příbytků. O ty, které svým majitelům padají na hlavu, se postarají právě zmínění architekti. Cílem projektu je přimět diváky začít uvažovat nad rekonstrukcí chat a chalup jiným směrem. Vymanit se ze zavedených stereotypů a nebát se experimentovat.

Stylem se pořad přibližuje světovým formátům o přestavbách druhého bydlení. Seriál se zaměřuje na objekty jedinečné či ukryté v srdci české přírody. Na rozdíl od jiných formátů se pořad nezaměřuje na osobní příběhy, ale objekt jako takový – jeho historii a genius loci. První díl je v předpremiéře k vidění na Prima+.

Zdroj: Youtube

Za světlými zítřky!

(Apple TV+)

Charismatický prodejce Jack Billings (Billy Crudup) v příběhu zasazeném do retrobudoucnosti vede tým prodejců, kteří chtějí svým zákazníkům zlepšit život tím, že jim prodávají rekreační objekty na Měsíci. Na vzdáleném Měsíci se nachází mnoho nevyužitých parcel k obydlení a rekreaci, jež hledají svého spokojeného majitele. Hrdým vlastníkem měsíčního domu můžete být právě vy! Koupíte si vstupenku do nového života tisíce kilometrů daleko, kde vás vaše pozemské problémy nemohou dostihnout, a zamíříte za svým štěstím rovnou ke hvězdám?

První tři epizody desetidílného seriálu už jsou k vidění na Apple TV+.