Předchozí
1 z 7
Další

Iveta (Voyo)

Zdroj: Youtube

Iveta je na vrcholu. Její sólová alba se prodávají po tisících, vyhrává ankety popularity, dostává hlavní roli po boku generačního idolu ve filmu Svatba upírů, má muže, kterého všichni obdivují, plní se jí sen o duetu s Karlem Gottem. Ovšem stále postrádá to, po čem touží ze všeho nejvíc: ničím nepodmíněnou lásku, dítě a rodinu. A přichází první skandál… Anna Fialová se vrací jako Iveta Bartošová ve zlomovém období devadesátých let. První díl druhé sezony seriálu je k dispozici na Voyo.

Řekni to psem (Prima+)

Zdroj: Youtube

Dita touží po dítěti. Její přítel se však rozhodne, že si nejdříve pořídí psa. Dita, která se psů bojí a psí komunita jí přijde směšná, z toho není právě nadšená. Vše se ještě zhorší, když přistihne přítele s jinou a zůstane se psem sama. Když se ale seznámí se sousedem, který má psa stejné rasy, ukáže se, že to mezi pejskaři nakonec nemusí být tak hrozné… V české romantické komedii režiséra Roberta Sedláčka hrají Berenika Kohoutová, Štěpán Benoni, Hana Vagnerová, Igor Orozovič a další. K vidění na Prima+.

A Quiet Place (SkyShowtime)

Zdroj: Youtube

Jestli vás uslyší, půjdou po vás. V tomto děsivě napínavém thrilleru musí rodina žít svůj život v tichosti, aby se vyhnula záhadným tvorům, kteří loví podle zvuku. Evelyn (Emily Bluntová) a Lee (John Krasinski) Abbott vědí, že i ten nejtišší šepot nebo krok pro ně mohou znamenat smrt. Jsou proto odhodláni ochránit své děti, zatímco zoufale hledají způsob, jak proti nestvůrám bojovat. Exkluzivně na SkyShowtime od 7. května.

Django (Canal+)

Zdroj: Youtube

Texas, konec 19. století. Django, osamělý pistolník, přijíždí do odlehlého pustého městečka na vrcholu kráteru: Nového Babylonu. Městečka vyděděnců, obývaného muži a ženami všech původů, ras a vyznání. Django tu hledá muže, kteří vyvraždili jeho rodinu, ale místo toho nachází svou ztracenou dceru Sáru. Ta ovšem se svým otcem nechce mít nic společného. Chce, aby odešel, a to navždy. Django se s tím nedokáže smířit a není nic, co by neudělal pro druhou šanci na jejich vztah. Westernový seriál je dostupný na nové streamovací službě Canal+.

Princezna (HBO Max)

Zdroj: Youtube

Princezna Diana tragicky zemřela před více než čtvrtstoletím, její osud a vliv ovšem nepřestává fascinovat širokou veřejnost. Nový britsko-německý dokument představuje příběh princezny Diany prostřednictvím archivních záběrů, které ji vykresluji jako plachou, upřímnou a láskyplnou bytost, stíhanou médii, pronásledovanou předsudky a mimo jiné ostře sledovanou těmi, které bychom dnes označili za stalkery či hatery. Odvážný portrét Dianina života a smrti mimo jiné ukazuje, jaký vliv měla na vztah veřejnosti k monarchii… Uvidíte v sobotu 6. května od 18.10 na HBO Max.

Silo (Apple TV+)

Zdroj: Youtube

V toxické dystopické budoucnosti lidstvo přežívá v obřím, několik set pater hlubokém podzemním silu. Všichni musejí dodržovat přísná pravidla, o kterých se domnívají, že byla zavedena pro jejich ochranu… Sci-fi seriál založený na sérii románů od Hugha Howeyho. Scénář napsal Graham Yost a režie se ujal Morten Tyldum. Hlavní roli ztvárnila Rebecca Fergusonová.

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových (Netflix)

Zdroj: Youtube

Prequel seriálu Bridgertonovi, ve kterém mladičká Šarlota po svatbě s králem Jiřím prožívá velkou lásku a jejich sňatek promění svět anglické smetánky na počátku 19. století. Šestidílná série je inspirována romány Julie Quinnové, které byly také předlohou původního seriálu Bridgertonovi (chystá se jeho třetí řada), jednoho z nejsledovanějších titulů v historii platformy Netflix. V ní můžete novinku s Indiou Amarteifiovou v hlavní roli sledovat.