Předchozí
1 z 6
Další
Zdroj: Youtube

Cannes bez obalu (Max)

Adrenalinový příběh o tom, co festival v Cannes v průběhu let představoval a co by mohl nabídnout v budoucnu. Uvidíte hezky pohromadě všechny hvězdy a jejich lesk na červeném koberci, senzační filmy, kaskadérské kousky, byznys, večírky a osobnosti, které byly součástí filmového festivalu v Cannes v uplynulých osmi desetiletích. Účinkují Quentin Tarantino, Léa Seydouxová, Tilda Swintonová, Sharon Stoneová či Juliette Binocheová a mnozí další. Dokumentární film je k dispozici na Maxu.

Internet nabízí mnoho příležitostí k zábavě. Ačkoliv je to možné i zdarma, spoustu služeb či produktů je nutné zaplatit. Proto je dobré výběr pořádně promyslet.
Max, Netflix a další. Streamovací služby se mění, nerozvážnost se může prodražit
Zdroj: Youtube

Queen Rock Montreal (Disney+)

Koncertní snímek představuje Freddieho Mercuryho, Briana Maye, Rogera Taylora a Johna Deacona v jejich nejlepším období. Původní energií nabité koncerty z 24. a 25. listopadu 1981 byly uspořádány s cílem natočit celovečerní koncertní film dokumentující živá vystoupení skupiny Queen. Film byl restaurován pro IMAX společností Mercury Studios, takže si můžete užít věrný zvuk a křišťálově jasný obraz. Jedna z nejikoničtějších skupin zahrála hity jako We Will Rock You, Somebody to Love, Under Pressure, Bohemian Rhapsody, Another One Bites the Dust nebo We Are the Champions. Ke zhlédnutí na Disney+.

Zdroj: Youtube

The 8 Show (Netflix)

Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavé, ale nebezpečné hry, během které si postupně vydělávají peníze… Série byla vyvinuta pod pracovním názvem Money Game, založené na reality show Pie Game, jejíž autorem je Bae Jin-soo. Osmidílný korejský thriller, který by mohl být novou Hrou na oliheň, uvádí Netflix.

Zdroj: Youtube

Samaritán (Max)

Třináctiletý šikanovaný kluk Sam Cleary (Javon Walton) má podezření, že jeho záhadný, samotářský soused pan Smith (Sylvester Stallone) je ve skutečnosti legendární superhrdina Samaritán, který byl před čtvrtstoletím prohlášen za mrtvého. Zločinnost je na vzestupu, město balancuje na hraně chaosu a Sam se rozhodne vylákat milého souseda z úkrytu, aby své bydliště zachránil před zkázou. Když jako popelář dokáže čistit ulice od nepořádku, třeba vymete i gangstery v čele s Cyrusem (Pilou Asbæk). Komiksové akční drama sledujte na Maxu.

Zdroj: Youtube

Rodina Stallonových II (SkyShowtime)

Stallonovi, jedna z nejslavnějších rodin z Los Angeles, se v této řadě po čtyřiceti letech nadobro stěhují z Hollywoodu na východ. Zatímco Sophia a Sistine jdou za svými sny v New Yorku a Scarlet zvládá výšku i novou lásku v Miami, Sly a Jen se snaží vybudovat sice prázdné, ale nové hnízdo v Palm Beach. Tuhle rodinu ale žádná vzdálenost nerozdělí a ke konci řady se navíc vydají na život měnící výlet do Itálie s cílem prozkoumat rodinnou historii, zažehnout vyhaslou lásku a přivézt si spoustu zážitků. Druhou řadu seriálu můžete vidět na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Duna (Max)

Šestioscarový snímek u fanoušků kultovního sci-fi románu Franka Herberta boduje. Příběh v pojetí režiséra Denise Villeneuva vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis. Ta je nalezištěm vzácného koření, které konzumentům navozuje zvláštní psychické schopnosti umožňující cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů, což je součástí spiknutí, z nějž se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce. Ti uprchnou do pouště a jejich jedinou nadějí jsou nedůvěřiví domorodí obyvatelé Fremeni, schopní trvale přežít ve vyprahlé pustině. Mohl by Paul Atreides být spasitelem, na kterého tak dlouho čekají?

Hrají Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Fergusonová, Josh Brolin, Stellan Skarsgård a další. K vidění od 26. května na Maxu.

Internet nabízí mnoho příležitostí k zábavě. Ačkoliv je to možné i zdarma, spoustu služeb či produktů je nutné zaplatit. Proto je dobré výběr pořádně promyslet.
Max, Netflix a další. Streamovací služby se mění, nerozvážnost se může prodražit