Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Medvěd (Disney+)

Ve druhé řadě kritikou uznávaného a oceňovaného seriálu se Carmen „Carmy“ (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiriová) a Richard „Richie“ (Ebon Moss-Bachrach) snaží přeměnit svůj ušmudlaný sendvičový podnik na místo, které má styl. Zatímco bistro obracejí vzhůru nohama, zbytek týmu podstupuje vlastní transformační cestu a všichni jsou nuceni postavit se čelem své minulosti. Jak záhy zjistí, jediná věc, která je těžší než provozování restaurace, je otevření nové restaurace.

Tým čelí nejen šílené byrokracii spojené s povolením, ale i dodavatelům. Naštěstí se, během plánování nového menu, mohou potěšit tvůrčím utrpením. Nový začátek znamená nový přístup a celý tým čekají změny – ve způsobu přemýšlení, přístupu k práci, hostům i sobě. Kromě už zmíněných se můžete těšit třeba na Abby Elliottovou, Lionela Boyceho, Lizu Colón-Zayasovou a nově i Molly Gordonovou.

Všech 10 dílů najednou je k dispozici exkluzivně na Disney+.

Zdroj: Youtube

Žít (HBO Max)

V Londýně padesátých let minulého století se nudný, zapšklý byrokrat Williams rozhodne opustit práci – úředníkovi v okresní radě byla sdělena nemilosrdná diagnóza. Vdovec, otec jediného syna, který se mu pochopitelně odcizil, se na stará kolena konečně rozhodne žít… Nenápadný, avšak velmi kvalitní snímek získal dvě oscarové nominace – pro Billa Nighyho za ztvárnění protagonisty a také pro známého spisovatele Kazua Ishigura, který napsal scénář. Film je k vidění na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Physical (Apple TV+)

V 80. letech v Kalifornii žije Sheila Rubinová, která je tiše trýzněnou ženou v domácnosti. V soukromí bojuje s extrémními osobními problémy a krutým vnitřním hlasem. Vše se ale změní, když objeví aerobik, který zažehne cestu k osobnímu posílení a úspěchu. Už třetí řadu komediálního seriálu s Rose Byrneovou v hlavní roli můžete sledovat na Apple TV+.

Zdroj: Youtube

Špinavý prachy (SkyShowtime)

Doru a Ionel, dva technici dopravní signalizace, vtipkují o tom, že by mohli zmanipulovat provoz a vyloupit obrněný vůz převážející hotovost z banky. Nakonec se však dostanou do situace, kdy jsou nuceni loupež provést. Všechny instituce, na které se obrátí s žádostí o pomoc, toužebně očekávají svůj podíl na kořisti. Dva hrdiny, kteří se snaží sladit své morální zásady s pudem sebezáchovy, můžete sledovat v šestidílném seriálu, který startuje dvěma epizodami 4. srpna na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Jen vraždy v budově (Disney+)

Charles, Oliver a Mabel (v podání Steva Martina, Martina Shorta a Seleny Gomezové) vyšetřují vraždu v zákulisí broadwayské show. Ben Glenroy (Paul Rudd) je hollywoodská akční hvězda, jejíž broadwayský debut je přerušen předčasnou smrtí. S pomocí Loretty Durkinové (Meryl Streepová) se trojice pouští do svého dosud nejtěžšího případu, zatímco se Oliver zoufale snaží dát dohromady svou divadelní show. Deset nových dílů třetí řady seriálu bude k vidění od 8. srpna na Disney+.

Zdroj: Youtube

Ztracené květiny Alice Hartové (Prime Video)

Devítiletá Alice Hartová přijde při záhadném požáru o rodiče a vyrůstá poté s babičkou June na květinové farmě, kde zjišťuje, že v tajemstvích o ní a minulosti její rodiny se skrývají další tajemství.

Po letech ji ale odhalená zrada a zjištění, že bojuje o život s mužem, kterého miluje, přinutí vyrovnat se s minulostí. V sedmidílném rodinném dramatu, natočeném podle stejnojmenné knihy, hrají Sigourney Weaverová (June Hartová), Alycia Debnam-Careyová (Alice Hartová) a další. Seriál můžete sledovat na platformě Prime Video.

Zdroj: Youtube

Looney Tunes: Animáky (HBO Max)

Oblíbené postavičky z Looney Tunes ožívají už v šesté řadě seriálu. Zcela nové příběhy Looney Tunes jsou aktualizované pro nové tisíciletí.

Sledovat můžete třeba veselého a zlomyslného Bugse Bunnyho v sérii krátkých příběhů, ve kterých se králík setkává s klasickými postavami, jako jsou Tasmánský čert, kojot Wilda a Yosemite Sam, ale i novými přáteli Bigfootem a veverkou Tvíkem. V dalších příbězích se objeví vaši staří známí – kačer Daffy, prasátko Porky a další. Jednoduché, vtipem nabité a vizuálně živé grotesky, které si užijí hlavně děti, jsou k mání na HBO Max.