Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Matematika zločinu (Voyo)

Novinářce Magdaleně Sodomkové (Lucie Štěpánková) napíše z indonéského vězení Tomáš Toman (Jan Nedbal). Byl zadržen na útěku před českou spravedlností a tvrdí, že zločin, za který byl odsouzený k dvanácti a půl roku vězení, nespáchal. Do vězení ho prý poslal chybný posudek soudního znalce přezdívaného Matematik zločinu (Jiří Bartoška). Je možné, že by se expert tentokrát přepočítal?

Sodomková se do Tomanova případu noří a postupně zjišťuje, že na něm hodně věcí nesedí. Může ale věřit Tomanově verzi událostí? První epizoda třídílného krimi dramatu režiséra Petera Bebjaka je k vidění na platformě Voyo.

Zdroj: Youtube

Nolly (HBO Max)

Ultrapopulární britská soap opera Crossroads se ve Velké Británii vysílala v letech 1964–1988 a Nolly hrála majitelku motelu Meg Mortimerovou v 1170 epizodách. Tenhle legendární seriál vás možná minul, ale to neznamená, že vás nebude zajímat, proč z něj vyhodili největší hvězdu – Nolly alias Noele Gordonovou (výtečně ji hraje Helena Bonham Carterová).

Třídílné životopisné drama vypráví o slávě a pádu nenapodobitelné Noele Gordonové, televizní legendy a královny Midland, oblíbenkyně establishmentu, který se však obrátil proti ní a zradil ji… Všechny tři epizody můžete sledovat na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Websterovi ve filmu (Kviff.tv)

Mohlo by se zdát, že Lili Websterová (Ivana Korolová) je pavoučí holčička jako každá jiná. Spolu se svým starším bráchou (Adam Mišík), starostlivou maminkou (Ivana Chýlková), chápajícím tatínkem (Jaromír Dulava) a čipernými prarodiči (Jiří Lábus) žije v kokonu nad výtahovou šachtou, chodí do školy a ráda si hraje s kamarády.

Lili je ale neobyčejně zvídavá a odvážná, a tak se jí občas stane pořádný průšvih. Třeba tenkrát, když měla zodpovědnost za hlídání much a všechny jí uletěly, nebo když se nechala napálit podvodníkem na internetu. Humorné i laskavé příběhy propletené nečekaným dobrodružstvím se v rodinném animovaném filmu věnují každodenním dětským radostem i trápením a ukazují, že nejpevnější síť je rodina. Ke zhlédnutí na Kviff.tv.

Zdroj: Youtube

Sintonia (Netflix)

Tři teenageři žijí ve stejném slumu v brazilském São Paulu, obklopeni hudbou, drogami a náboženstvím. Snaží si splnit svoje sny a přitom si udržet vzájemné přátelství. Po nečekaném zvratu musí Nando, Rita i Doni jít každý svojí cestou a jejich přátelství i vztahy s ostatními tak projdou náročnou zkouškou. Osm nových epizod už čtvrté řady krimi seriálu můžete sledovat na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Strážci galaxie: Volume 3 (Disney+)

Ve snímku Strážci Galaxie: Volume 3 se filmový vesmír studia Marvel rozpíná do nových dálav. Peter Quill stále truchlí kvůli ztrátě Gamory, musí ale vypravit svůj tým na nebezpečnou a akcí nabitou misi s cílem zachránit galaxii a ochránit přítele. Objeví se i nový nepřítel, jenž by mohl Strážce zničit jednou provždy. V hlavní roli sci-fi od režiséra Jamese Gunna se znovu objeví Chris Pratt. K vidění od 2. srpna na Disney+.

Zdroj: Youtube

V zajetí mysli (O2 TV)

Město terorizuje sériový vrah a policie je bezmocná. Úřady si nevědí rady, a tak požádají o pomoc uvězněného sériového vraha, kterého všichni znají pod přezdívkou Umělec. Jeho brilantní mysl jim pomáhá přiblížit se k psychice vraha, který si vybírá další oběti. Dvojice detektivů, která se na případu podílí, se dostává stále více pod vliv Umělce a zdá se, že v této hře na kočku a myš už neřídí běh událostí. Hvězdně obsazený thriller s Johnem Malkovichem, Martinem Lawrencem a Melissou Roxburghovou sledujte na O2 TV.

Zdroj: Youtube

Good Omens (Prime Video)

Blíží se konec světa. Armády Dobra a Zla se shromáždily, vynořila se Atlantida, všude to vře, čtyři jezdci apokalypsy jsou připraveni vyjet. Vše se zdá být předurčeno ke svému konci. Anděl Azirafal (Michael Sheen) a ďábel Crowley (David Tennant) žijí na Zemi mezi smrtelníky již od počátku věků a za tu dobu si na svůj životní styl zvykli, takže zpráva o blížícím se konci je příliš nepotěší. Proto se pokusí vzkřísit Antikrista. Zaměří své úsilí správným směrem? Šest nových dílů druhé řady oblíbeného seriálu vás čeká na platformě Prime Video.