Předchozí
1 z 5
Další
Zdroj: Youtube

Láska a smrt

(HBO Max)

Strhující drama, jehož scénář napsal David E. Kelley, režírovala Lesli Linka Glatterová. Vypráví skutečný příběh Candy a Pata Montgomeryových a Betty a Allana Goreových - dvou párů, které chodí do kostela a užívají si života na texaském maloměstě, dokud mimomanželský poměr někoho nepřiměje vzít do ruky sekeru… V hlavních rolích příběhu podle skutečných událostí se představí Elizabeth Olsenová a Jesse Plemons. První tři epizody sedmidílného seriálu jsou k dispozici na HBO Max, každý čtvrtek pak bude následovat další nový díl.

Streamovací služby jsou stále oblíbenější. Ilustrační foto
Jakou streamovací službu si vybrat? Nerozvážnost může přijít i na 28 tisíc ročně
Zdroj: Youtube

Pod hladinou

(Prima+)

Poblíž Častoboře a Štěchovic začalo být loni rušno už před začátkem letní sezony. Na břehu Slapské přehrady se pravidelně objevovaly postavy v potápěčské výstroji. Pod vedením profesionálních potápěčů tu totiž pronikali do tajů této disciplíny herci Matěj Hádek, Marek Adamczyk a Filip Tomsa. Právě oni si v seriálu zahráli policejní potápěče, kteří pracují v podmínkách, kde se realita snadno může změnit v noční můru. Musí spoléhat sami na sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa. Voda je jejich živel i povolání.

První epizoda osmidílné kriminálky bude k vidění 4. května na Prima+.

Zdroj: Youtube

Instalatéři z Bílého domu

(HBO Max)

Pětidílný seriál zavede diváky do zákulisí aféry Watergate, kdy političtí sabotéři prezidenta Spojených států Howard Hunt (Woody Harrelson) a Gordon Liddy (Justin Theroux) omylem svrhnou Richarda Nixona, kterého se horlivě snažili chránit.

Satirické drama začíná v roce 1971, kdy Bílý dům najme Hunta a Liddyho, bývalé příslušníky CIA a FBI, aby vyšetřili únik Pentagon Papers. Dvojice zosnuje několik neuvěřitelných tajných operací, včetně odposlechu kanceláří Demokratického národního výboru v komplexu Watergate.

Novinka Instalatéři z Bílého domu dokazuje, že historie může být někdy podivnější než fikce, a vrhá světlo na méně známé události, které vedly k jednomu z největších amerických politických skandálů. K vidění od 2. května na HBO a HBO Max.

Zdroj: Youtube

Světlo naděje

(Disney+)

Seriál vychází ze skutečného příběhu Miep Giesové (Bel Powleyová), mladé, bezstarostné a svéhlavé ženy, kterou její šéf Otto Frank (Liev Schreiber) během druhé světové války požádal, zda by mu nepomohla ukrýt jeho rodinu před nacisty. V době, kdy se i za názory zabíjelo, Miep nezaváhala ani na minutu. Následující dva roky spolu se svým statečným a obětavým manželem Janem (Joe Cole) a několika dalšími hrdiny střežila rodiny Frankových a van Pelsových a Fritze Pfeffera, kteří se ukrývali v tajném přístavku. Minisérie se kromě Amsterdamu natáčela také v Hradci Králové, v Praze na Malé Straně a Josefově. Využity byly i barrandovské ateliéry.

Premiéra dorazí 2. května na Disney+.

Zdroj: se svolením SkyShowtime

Hackerville

(SkyShowtime)

Když je hackerský útok na velkou německou banku vysledován do Rumunska, expertku na kybernetickou kriminalitu Lisu Metzovou (Anna Schumacherová) vyšlou z Frankfurtu do Temešváru, jejího rodného města, aby spolupracovala s místními vyšetřovateli. Když dorazí do Rumunska, odkud její rodiče uprchli, zjišťuje, že je to pro ni vzdáleně známá a přitom naprosto cizí země. Poprvé v životě se také musí vyrovnat s temnou minulostí své rodiny.

První dvě epizody seriálu můžete sledovat 5. května na SkyShowtime.