Předchozí
1 z 5
Další
Zdroj: Youtube

Zlá krev: Capote vs. labutě (Disney+)

Seriál z produkce FX vypráví příběh uznávaného spisovatele Trumana Capoteho (proslavil se zejména romány Snídaně u Tiffanyho a Chladnokrevně), někdejšího důvěrníka vznešených dam z newyorské smetánky, kterým přezdíval „labutě“. Jeho zrádný čin však tyto vztahy fakticky zničil, vykázal ho z vyšší společnosti a dostal ho do začarovaného kruhu sebedestrukce, z něhož se už nikdy nedokázal vyprostit… Ve hvězdně obsazeném titulu si zahráli Tom Hollander, Naomi Wattsová, Diane Laneová, Demi Mooreová, Molly Ringwaldová nebo Calista Flockhartová. Osmidílný životopisný seriál sledujte na Disney+.

Zdroj: Youtube

Tři mušketýři: D'Artagnan (HBO Max)

Rok 1627, sladká Francie. Temperamentní mladý Gaskoněc D'Artagnan (François Civil) přijíždí do Paříže a snaží se najít útočníky, kteří ho chtěli nechat umřít. To ho přivede do války, v níž jde o budoucnost Francie. Spojí se s Athosem (Vincent Cassel), Porthosem (Pio Marmaï) a Aramisem (Romain Duris), třemi královskými mušketýry, a jeho cesty se zkříží s plány krásné a tajemné Milady de Winter (Eva Greenová) i zlovolného kardinála Richelieu. Velkolepé historické drama podle mistrovského díla Alexandra Dumase staršího je obsazeno nejcharismatičtějšími herci, jaké současná francouzská kinematografie má. Ke zhlédnutí na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Apples Never Fall (SkyShowtime)

Seriál natočený na motivy bestselleru New York Times od Liane Moriartyové se soustředí na zdánlivě dokonalou rodinu Delaneyových. Bývalí tenisoví trenéři Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Beningová) prodali svou úspěšnou tenisovou akademii a jsou připraveni užít si to, co mělo být zlatými léty jejich života. Těší se na čas strávený se svými čtyřmi dospělými dětmi, ale vše se změní ve chvíli, kdy na jejich dveře zaklepe zraněná mladá žena. Aby toho nebylo málo, Joy náhle zmizí a její děti jsou nuceny přehodnotit takzvané dokonalé manželství svých rodičů, protože na povrch začnou vyplouvat nejtemnější rodinná tajemství.

Zdroj: Youtube

Star Wars: Příběhy z Impéria (Disney+)

Šestidílný pohled na strašlivé Galaktické impérium očima dvou bojovnic, které se vydaly na odlišné cesty napříč několika érami. Poté, co mladá Morgan Elsbethová přijde o všechno, protlouká se expandujícím imperiálním zřízením hnána myšlenkami na pomstu, zatímco bývalá příslušnice Jediů Barriss Offeeová dělá, co musí, aby přežila překotné změny v galaxii. Rozhodnutí, která obě ženy učiní, pak budou určovat jejich osudy. Šestidílný animovaný seriál ze světa Star Wars bude k dispozici na Disney+ od 4. května.

Zdroj: Youtube

Uzavřený kruh (HBO Max)

Přísaha pomsty, nezdařený únos mladého chlapce, dávno pohřbená tajemství v současném New Yorku. Šestidílný thriller z dílny režiséra Stevena Soderbergha a scenáristy Eda Solomona se rozjíždí relativně pomalu, ale co se týče citů jde do hloubky: nedokážete se přestat dívat. Hned v první epizodě vymyslí paní Mahabirová plán na únos vnuka bohatého šéfkuchaře Jeffa McCuskera… Dokáže vyšetřovatelka Mel Harmonyová zachránit rodičům syna? V šestidílném kriminálním seriálu si zahráli Claire Danesová, Zazie Beetzová, Dennis Quaid, Timothy Olyphant a další. K vidění od 6. května na HBO Max.