Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Bojovník (HBO Max)

Napínavé a akcí nabité kriminální drama se odehrává během brutálních válek bojových gangů v sanfranciské Čínské čtvrti ve druhé polovině 19. století. Seriál sleduje mladého génia bojových umění Aha Sahma (Andrew Koji), který emigruje z Číny do San Francisca za záhadných okolností a stane se nájemným zabijákem u jednoho z nejvlivnějších gangů Tong (čínská zločinecká rodina).

Série, která se natáčela v jihoafrickém Kapském městě, je inspirována tvorbou legendy bojových umění Bruce Leeho. Těšit se můžete i na výborný herecký výkon Jasona Tobina. Deset nových dílů už třetí řady seriálu můžete sledovat na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Zaklínač (Netflix)

Zaklínač Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie. Zaklínači jsou v seriálu zobrazeni jako mutanti, kteří byli proměněni pomocí magie, mutagenů a jedů.

Získali tak magické schopnosti a dalším výcvikem si osvojili též pokročilé bojové techniky. Své nadlidské schopnosti využívají především k boji s různými obludami a magickými tvory, kteří sužují lidstvo.

Druhou z hlavních postav série je princezna Ciri, která se sice nepodrobí mutacím, ale podstoupí zaklínačský výcvik. Geralt a jeho milenka Yennefer dělají, co mohou, aby byla Ciri v bezpečí, zatímco se na kontinentu schyluje k válce… V hlavních rolích Henry Cavill, Freya Allanová a další. Třetí řada dobrodružného fantasy seriálu je k dispozici na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Riskantní známost (Disney+)

Noc plná vášně vyústí v lásku mezi podvodníkem Charliem Nicolettim (Milo Ventimiglia) a agentkou CIA Emmou Hillovou (Catherine Haena Kimová), kteří se nevědomky dostanou do střetu zájmu. Zatímco Charlie drží „rodinný byznys“ nad vodou, Emma je na stopě pomstychtivé šéfce gangu, která má v rukou Charlieho rodinné dluhy. Desetidílný kriminální seriál je od 12. července k vidění na Disney+.

Zdroj: Youtube

Juan Carlos: Downfall of The King (SkyShowtime)

Po mnoho let byl král Juan Carlos I. španělským hrdinou, oslavovaným po celém světě za reformu Španělska se svými moderními, pokrokovými, demokratickými hodnotami. Dovedl zemi od frankistické diktatury k parlamentní monarchii, přeměnil Španělsko v moderní evropský stát a stal se nejpopulárnějším španělským vládcem v historii.

Měl loajální královnu, milující rodinu, mezinárodní respekt, přátele na vysokých místech a věrné poddané.

Proč byl tento uctívaný monarcha nucen v roce 2014 abdikovat a o šest let později uprchnout do exilu? Vše začalo osudným loveckým výletem do Botswany, který odhalil králův tajný milostný poměr s jeho společnicí Corinnou zu Sayn-Wittgenstein…

První epizoda dokumentárního seriálu mapujícího vzestup a pád bývalého španělského krále Juana Carlose I. je už nyní k vidění na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Jack Ryan (Prime Video)

V příbězích na motivy knih Toma Clancyho hraje analytika CIA Jacka Ryana americký herec polského původu John Krasinski. Ve třetí sérii amerického špionážního seriálu, v níž Jack Ryan křižuje Evropou, aby zabránil nebezpečné frakci ruské vlády obnovit sovětské impérium a rozpoutat třetí světovou válku, si zahrála i Praha. Čtvrtou řadu akční podívané můžete nyní sledovat na platformě Prime Video.

Zdroj: Youtube

Wham! (Netflix)

Jak název napovídá, dokumentární snímek mapuje historii stejnojmenného popového dua Wham! Film zachycuje osudové setkání George Michaela a Andrewa Ridgeleyho jako teenagerů, jejich vzestup na vrchol slávy i pohled do zákulisí skupiny během největšího úspěchu. Zároveň připomíná život a kariéru George Michaela.

Ve filmu byly použity archivní záběry a dosud nezveřejněné rozhovory s oběma členy kapely i dalšími osobnostmi. Sledujte na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Ghosts Of Beirut (SkyShowtime)

Čtyřdílná série je založena na skutečném špionážním příběhu – pátrání po Imadu Mughniyahovi, nepolapitelném teroristovi, který unikal spravedlnosti více než dvě desetiletí. Mughniyah má na svědomí více úmrtí v Americe, než kdokoliv jiný před 11. zářím.

Byl to on, kdo udělal z anonymních sebevražedných atentátníků veřejné mučedníky. Agenti CIA a Mossadu nyní spojili své síly, aby konečně dostihly muže známého pod přezdívkou Duch… Ke zhlédnutí na platformě SkyShowtime.