Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Mission: Impossible Odplata - První část (SkyShowtime)

Ethan Hunt (Tom Cruise) se s týmem Impossible Mission Force tentokrát vydává po stopách děsivé zbraně, jež má potenciál zničit celé lidstvo, aby ji zajistil dřív, než se dostane do rukou nějakého šílence. Při svém zběsilém a nebezpečném pátrání se však musí neustále ohlížet přes rameno, protože z jeho dávné minulosti se vynořil až příliš živý přízrak.

Gabriel (Esai Morales) znal Ethana v dobách, kdy ještě nebyl elitním agentem, a ví o každé jeho slabině. Ethan, pro kterého bylo vždy zdraví a bezpečí jeho blízkých a členů týmu víc než úspěšně splněná mise, možná bude tentokrát muset své priority přehodnotit.

Kasovní trhák je k vidění na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Titanic (Disney+)

V dubnu 1912 vyrazila luxusní zaoceánská loď Titanic z Anglie na svou první a bohužel i poslední plavbu. Své pasažéry do cíle cesty nikdy nedovezla – narazila na ledovec a klesla pod hladinu. Tím začalo drama největší námořní katastrofy v dějinách lidstva. V ledových vodách Atlantiku skončilo mnoho životů a osudů. Mezi nimi byla i jedna láska, která vlastně ani pořádně nezačala. Americký velkofilm v režii Jamese Camerona, oceněný jedenácti Oscary, katapultoval mezi nejzářivější hvězdy Hollywoodu oba představitele hlavních rolí – Kate Winsletovou a Leonarda DiCapria.

Nyní si romantické drama můžete vychutnat ve 4K verzi na Disney+.

Zdroj: Youtube

Equalizer 3: Poslední kapitola (HBO Max)

Robert McCall (Denzel Washington) se vzdal života v elitní jednotce a snaží se vyrovnat s hrůznými činy, které v minulosti spáchal. Nachází zvláštní útěchu ve službě spravedlnosti ve jménu utlačovaných. Když překvapivě zdomácní v jižní Itálii, zjistí, že jeho noví přátelé jsou pod dohledem místních zločineckých bossů. Když události dostanou smrtící spád, McCall ví, co musí udělat – stát se ochráncem svých přátel a postavit se mafii. Muž, který rozumí násilí, je teď rozhodnutý udělat všechno pro to, aby ochránil svoje přátele, jejich děti a vůbec celé město.

Akční thriller a možná nejlepší snímek z dosavadní série Equalizer, pod níž je podepsán režisér Antoine Fuqua, sledujte na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Dežo Hoffmann – fotograf Beatles (Kviff.tv)

Příběh Beatles je leckomu dobře známý, ale příběh Slováka Deža Hoffmanna už zná málokdo. Řízením osudu se stalo, že se jejich životní cesty střetly v tom nejlepším možném období. Beatles stáli na prahu celosvětové slávy a Hoffmanovi bylo padesát – byl tedy ve věku, kdy už mnozí uvažují o odchodu ze scény. Avšak jejich energie, nespoutanost a radost ze života ho zcela nadchly. Vedle nich omládl, kypěl nápady a věnoval se tomu, co uměl nejlépe – fotografoval. Udělal víc snímků Beatles než kdokoli jiný a zaznamenal všechny významné události jejich oslnivé kariéry. A nejen jejich.

Navzdory tomu, že vytvořil jeden z nejvíce fascinujících archivů světové popkulturní scény, málokdo tušil, že za jeho jedinečným fotografickým rukopisem stojí dlouholetá zkušenost práce válečného kameramana, v níž pomalost ani váhavost neměly místo.

Dokumentární snímek je k dispozici na kviff.tv.

Zdroj: Youtube

Jeden den (Netflix)

Emma a Dexter spolu po promoci stráví noc a ráno si jde každý vlastní cestou. Jejich osudy už ale zůstanou navždycky pevně svázané… Jeden den je čtrnáctidílný romantický seriál o několikaletém vztahu dvou mladých lidí, kteří se seznámili během studia na vysoké škole. Každá epizoda popisuje stejný den v roce, zároveň ale vždy posune děj o dvanáct měsíců kupředu.

V adaptaci románu Davida Nichollse si hlavní role zahráli Leo Woodall a Ambika Modová. Sledujte na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Suncoast (Disney+)

Hlavní hrdinka filmu, teenagerka Doris (Nico Parkerová), vyrůstá po boku svého nekomunikativního bratra (Cree Kawa) a starostlivé matky Kristine (Laura Linneyová). Ta se rozhodne, že by jejímu synovi bylo lépe ve specializované instituci Suncoast, kde s ním stráví alespoň několik prvních nocí. Právě tam se Doris spřátelí s aktivistou Paulem (Woody Harrelson), který stále truchlí pro svou zesnulou ženu, a nečekaně se zapojí do protestů kolem jednoho z nejvýznamnějších medicínských případů všech dob.

Režijní debut herečky a scenáristky Laury Chinnové, inspirovaný zkušenostmi z autorčina vlastního života, můžete sledovat na Disney+.

Zdroj: Youtube

Halo II (SkyShowtime)

V očekávané druhé řadě sci-fi seriálu Halo vede supervoják Master Chief John-117 svůj tým elitních Sparťanů proti mimozemské hrozbě známé jako Covenant Empire. Po šokující události na opuštěné planetě se John nemůže zbavit pocitu, že se jeho válka brzy změní, a riskuje vše, aby dokázal to, čemu nikdo jiný nechce věřit – že se Covenant chystá zaútočit na největší pevnost lidstva. Když je galaxie na pokraji sil, vydává se John na cestu, aby našel klíč k záchraně světa.

První a druhá epizoda akční podívané jsou k dispozici exkluzivně na SkyShowtime od 9. února, další budou následně vycházet každý týden.