Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Depp vs. Heardová (Netflix)

Hollywoodem nedávno otřásl ostře sledovaný soudní spor herce Johnnyho Deppa s exmanželkou Amber Heardovou, který na internetu způsobil úplné pozdvižení. Heardová vinila Deppa z domácího násilí. Porota, na jejíž verdikt po šesti týdnech plných šokujících odhalení čekal celý filmový svět, nakonec shledala americkou herečku Heardovou vinnou z pomluvy. Porotci nicméně dali částečně za pravdu také Heardové a přiznali jí odškodnění ve výši dvou milionů dolarů…

V třídílném dokumentárním filmu poprvé zazní svědectví obou stran. Můžete být u toho při sledování tohoto titulu na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Zdravotní škola (iVysílání)

Dánsko roku 1952. Několik let po konci druhé světové války se zdravotnictví potýká s akutním nedostatkem sester, a proto se ředitelka zdravotnické školy v městečku Frendenslund rozhodne pro odvážný experiment – poprvé v dánské historii otevře škola své dveře i mužským studentům. Rozšíření řad v dosud ryze ženské profesi má své příznivce i odpůrce. Na škole se ale schází pestrý kolektiv nadšených mladých lidí, které i přes jejich rozdíly pojí touha pomáhat a prožívat společně studentská dobrodružství…

Lakers: Vzestup dynastie
Tipy ze streamů: Opioidy Matthewa Brodericka, Nicole Kidmanová i Pluk mizerů

Romantický dánský seriál byl opakovaně nominován na dánské filmové ceny a setkal se i s velkou popularitou u domácího publika. V hlavních rolích se představili výrazné tváře mladé generace dánského herectví – vedle Molly Blixtové Egelindové například Morten Andersen nebo Katrine Greis –Rosenthalová. Kompletní čtyři řady seriálu jsou dispozici v iVysílání České televize.

Zdroj: Youtube

Elysium (HBO Max)

Režisér Districtu 9, jihoafrický vizionář Neill Blomkamp, představuje děsivou budoucnost na vyprahlé, horké, špinavé, přelidněné, válčící a hladovějící Zemi. Přesněji: v roce 2154 existují dva druhy lidí. Ti velmi bohatí, kteří žijí na nedotčené umělé kosmické stanici s názvem Elysium, a zbytek, co živoří na zničené Zemi. Tajemnice Delacourt (Jodie Fosterová) je ochotna udělat cokoli, aby pro obyvatele Elysia zůstal zachován jejich luxusní životní styl. A naopak lidé na Zemi jsou ochotni udělat cokoli, aby se jim povedlo získat místo na Elysiu. Max (Matt Damon) se zapojí do nebezpečné operace, která by mohla přinést rovnost dvou polarizovaných světů…

Čekejte hvězdné války se sociálním aspektem a humanistickým poselstvím. Hvězdně obsazené akční drama je ke zhlédnutí na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Ahsoka (Disney+)

„Něco se blíží. Něco temného. Cítím to.“ To jsou slova bývalé rytířky Jedi Ahsoka Tano, která vyšetřuje vznikající hrozbu pro zranitelnou galaxii. Zdá se, že válka je nevyhnutelná… Nový šestidílný seriál ze série Star Wars se odehrává po pádu Impéria. Hrají: Rosario Dawsonová, Natasha Liu Bordizzová, Mary Elizabeth Winsteadová, Lars Mikkelsen, Ray Stevenson, Ivanna Sakhnová nebo Diana Lee Inosantová. Sledujte od 23. srpna na Disney+.

Zdroj: Youtube

Marcel the Shell With Shoes On (SkyShowtime)

Když se filmař Dean (scenárista a režisér Dean Fleischer Camp), který se potýká s problémy, přestěhuje do Airbnb, rychle zjistí, že v bytě není sám. Marcel (Jenny Slate), rozkošná drobná mušle, zde již bydlí se svou babičkou Connie (Isabella Rossellini) a jejich mazlíčkem Alanem. Marcel a Connie bývali součástí rozsáhlé mušlí komunity, ale nyní žijí sami, jako jediní přeživší záhadné tragédie. Dean, uchvácený svým neobvyklým novým přítelem, začne Marcela a jeho babičku natáčet, což odstartuje raketový vzestup k internetové slávě, jež navždy změní jejich životy. Budou ale zástupy fanoušků a Marcelův nově objevený smysl pro příležitost stačit k tomu, aby vypátral svou dávno ztracenou rodinu?

Mission: Impossible Odplata – První část (2023)
Mission: Impossible je tu. Cruise skáče do propasti a řeší umělou inteligenci

Svérázný příběh je filmovou adaptací bestsellerů New York Times a série krátkých filmů Deana Fleischera Campa a Jenny Slateové a představuje debut nejoblíbenějšího měkkýše na internetu. K vidění exkluzivně na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Bagdád střed (iVysílání)

Příběh, jehož protagonistou je ovdovělý bagdádský policejní inspektor, který je po americké invazi nejprve odvolán ze služby, aby se posléze do řad policie vrátil. Oficiálně má pomáhat s vyšetřováním vražd zástupců spojenecké administrativy a jejich místních spolupracovníků, jeho hlavní snahou je ale přežít a najít pohřešovanou dceru…

Žánrový mix kriminálního thrilleru, noirové detektivky, rodinného dramatu, mid-eastern westernu a také portrét země, uvržené do naprostého rozvratu a chaosu. Představitel hlavní role Waleed Zuaiter byl za svůj herecký výkon nominován na prestižní cenu BAFTA. Šestidílný seriál je k vidění v iVysílání České televize.

Zdroj: Youtube

Jodie, vyvolený (Netflix)

Jodiemu je dvanáct, žije v Mexiku a zničehonic zjistí, že dokáže věci, jaké uměl jenom Ježíš. Stejně jako Ježíš Kristus dokáže proměnit vodu ve víno, přimět ochrnuté k chůzi, a přestože to ještě nezkoušel, tak zřejmě i křísit mrtvé. Zatímco se ho náboženští vůdci ve vesnici snaží přesvědčit, aby své schopnosti použil k záchraně lidstva a postavil se obávanému Antikristu, Jodie má jiné plány. Chce pouze zapůsobit na holku a dát za vyučenou těm, kteří ho šikanují. Jak už to tak ale bývá, vše se změní v momentě, kdy zjistí skutečnou pravdu o svém původu. Netradiční sci-fi seriál je k mání na Netflixu.