Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Na vlnách Jadranu (Prima+)

Volné pokračování seriálu Pod hladinou z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie. Tým, ve kterém v době sezony v rámci pomoci českým turistům slouží i dva Češi, řeší případy, které souvisí s mořem, přípobřežní plavbou a marinou, kde dochází k podivným krádežím, ale také problémy českých a slovenských občanů na souši. Zároveň se tu rozmotává tajemství hlavního hrdiny – českého policisty, bývalého potápěče Honzy Zacha v podání Matěje Hádka, který přijel na Jadran, aby uzavřel svou minulost. Po jeho boku stojí slovenská herečka Natalia Germani coby záchranářka Vesna. V seriálu nechybí ani Zachova přítelkyně Alice (Sandra Nováková), vyšetřovatelka z krajského policejního ředitelství.

Dále hrají Sara Sandeva, Maroš Kramár, Anna Šišková, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Štěpán Benoni, Cyril Dobrý a natáčení se zúčastnily i Iva Kubelková a Pavlína Němcová. Sledujte na Prima+.

Zdroj: Youtube

Extraktoři (Voyo)

Špionážní thriller Extraktoři vás v šesti dílech zavede do útrob týmu české zpravodajské služby, jež ze zahraničí zachraňuje české občany v neřešitelných situacích. Seriál vznikl na motivy skutečných událostí (například záchrana unesených Češek v Pákistánu, obviněný člen královské rodiny z Perského zálivu v Česku) a na jeho příběhu se podílel i známý investigativní novinář Jaroslav Kmenta. Natáčení částečně probíhalo také v Turecku u hranic s Íránem.

Úkol tříčlenného týmu Extraktorů je zpravidla stejný – vyřešit mezinárodní problém, který nejde zahladit oficiální cestou, aby nedošly újmy čeští občané nebo zájmy našich politiků. V hlavních rolích se představí Jakub Štáfek, Jan Révai a Pavla Gajdošíková. Sledujte na Voyo.

Zdroj: Youtube

Vítejte ve Wrexhamu II (Disney+)

Dokusérie sleduje herce Roba McElhenneyho (It's Always Sunny in Philadelphia) a jeho kolegu Ryana Reynoldse (Deadpool), kteří šéfují třetímu nejstaršímu profesionálnímu fotbalovému klubu na světě, působícímu ve Wrexhamu, dělnickém městě v severním Walesu. Rob a Ryan koupili klub Red Dragons v roce 2020, když hrál v páté anglické lize, s nadějí, že outsider má světu ještě co ukázat. A svět si toho všiml a začaly se dít věci.

Po bolestivém vyřazení z play-off sledujeme ve druhé řadě boj klubu o postup z Národní ligy do anglické fotbalové ligy. Oddaní příznivci sní o tom, že se tým i město vrátí na výsluní, a zároveň se připravují na nové výzvy, které sláva jejich obci přinesla. První tři epizody najednou budou k dispozici 1. listopadu na Disney+, další dvě pak každou středu.

Zdroj: Youtube

Život na naší planetě (Netflix)

Osmidílný dokumentární seriál, na jehož vzniku se podílel i věhlasný režisér Steven Spielberg, se soustředí na vyhynulé druhy a zkoumá život minulých obyvatel Země. Kam se poděli dinosauři, mamuti, šavlozubí tygři a další pravěká zvířata? Odpověď najdete v tomto přelomovém přírodopisném titulu o životě, který na naší planetě vzkvétá už miliardy let.

Aby tvůrci oživili dávno vyhynulé druhy, využili nejmodernější počítačové technologie a spolupracovali s paleontology. Seriál v originále opatřil svým komentářem populární americký herec Morgan Freeman, nicméně Netflix pamatoval i na český dabing.

Zdroj: Youtube

Návštěvníci (iVysílání)

Píše se rok 2484 a počítač CML signalizuje neznámé těleso, jehož srážka se Zemí může mít katastrofální následky. Narychlo svolaná Světová rada zvažuje, jak zabránit hrozícímu zániku civilizace. Jisté řešení nabídne akademik Richard, který je specialistou na historii lidstva. Připomene postavu velkého učence 20. století Adama Bernaua, který už jako malý chlapec objevil princip umožňující přesun kontinentů a zaznamenal jej do svých školních sešitů. Jejich nález by bezpochyby zachránil život na ohrožené planetě Zemi. A tak se vědecká expedice v čele s akademikem Richardem vydává na cestu zpátky časem…

Nesmrtelný český sci-fi seriál oslaví 5. listopadu 40 let od chvíle, kdy se začal vysílat. Všechny díly si můžete připomenout v iVysílání České televize.

Zdroj: Youtube

Pozlacený věk II (HBO Max)

Příběh začíná v roce 1882, kdy se osiřelá dcera jižanského generála Marian Brooková přestěhuje do honosného newyorského domu ke svým staromódním tetám Agnes van Rhijnové a Adě Brookové. V doprovodu vzdělané Afroameričanky Peggy Scottové se zaplete do společenského střetu s nehorázně bohatými sousedy…

Tvůrce tohoto historizujícího seriálu, mimo jiné oscarový scenárista Gosford Parku nebo autor Panství Downton Julian Fellowes, dobře ví, jak kvalitně umíchat koktejl z nádherných kostýmů, dvorských intrik, třídních rozporů, lásky a nenávisti. Devět nových epizod druhé řady seriálu sledujte od 30. října na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Tár (SkyShowtime)

Dirigentka Lydia Tár je na absolutním tvůrčím vrcholu. Sedmým rokem diriguje prestižní německý orchestr, připravuje vydání knihy a uvedení Mahlerovy Páté symfonie, které má být vrcholem hudební sezony. Lydia působí sebevědomě a dominantně. Pod touhle na první pohled pevnou maskou se však skrývá normální člověk, se svými obavami, nejistotami a touhami. Zatímco s dirigentskou taktovkou v ruce si je Lydia jistá každým svým rozhodnutím, když opustí orchestřiště, často ztrácí pevnou půdu pod nohama. Někdy jen nepatrně, jindy však zcela fatálně.

Film s dvojnásobnou držitelkou Oscara Cate Blanchettovou v hlavní roli bude k vidění na SkyShowtime od 30. října.