Předchozí
1 z 6
Další
Zdroj: Youtube

Berlín (Netflix)

Španělský producent, scenárista a režisér Álex Pina se po úspěchu svého seriálu Papírový dům, který patřil k nejoblíbenějším na Netflixu, rozhodl vrátit k postavě lupiče s krycím jménem Berlín a natočit o ní sérii.

Berlín není žádný troškař a hodlá opět loupit. Tentokrát má spadeno na šperky v hodnotě 44 milionů dolarů, které se nacházejí v jednom z nejproslulejších aukčních domů v Paříži. Sežene si tedy bandu protřelých lupičů a vyrazí do Francie. Šestidílný kriminální spin-off s Pedrem Alonsem v hlavní roli sledujte na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Nikdy neříkej nikdy (Prima+)

Hlavní postavy Naďa a Petr se právě rozvádějí se svými partnery. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i v životě.

Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké… V hlavních rolích Tereza Kostková a Tomáš Maštalír. Romantickou komedii, ve které se ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré, sledujte na Prima+.

Zdroj: Youtube

Sisi a já (HBO Max)

Hraběnka Irma je vybrána jako dvorní dáma císařovny Sisi a následuje ji do Řecka. Tam žijí daleko od přísného a stísněného rakouského dvora, obklopeny pouze urozenými ženami. Císařovna Sisi se snaží osvobodit od očekávání své rodiny a užívá si čas bez manžela a dětí. Irma je touto výjimečnou ženou a jejími moderními myšlenkami fascinována. Brzy zatouží po větší císařovnině náklonnosti, než by jí tehdejší mravy dovolily.

vídeňského dvora se otevírá temný paralelní svět, kde užívání drog a anorexie jsou považovány za žádoucí a mezilidské vztahy jsou téměř nemožné. Historické drama s prvky komedie je k vidění na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Co kdyby…? II (Disney+)

Druhá řada seriálu ze světa Marvel Cinematic Universe zpochybňuje, znovu prožívá i obrací naruby klasické marvelovské filmové okamžiky. Jednotlivé epizody na sebe opět nenavazují a každá nabízí nový příběh. Pokaždé jde o jiný pohled na postavy nebo situace známé z dosavadních marvelovek. Z toho také vychází už samotný název – Co kdyby…?. 

Devět nových příběhů tedy znovu nabízí pohled do alternativních realit, kde se známé marvelovské situace odehrály více či méně odlišně, například – Co kdyby… Iron Man havaroval u Velmistra? K dispozici na Disney+.

Zdroj: Youtube

The Caine Mutiny Court-Martial (SkyShowtime)

Na začátku vojenského námořního soudu Barney Greenwald, skeptický námořní advokát, neochotně souhlasí obhajovat prvního důstojníka, poručíka Steva Maryka, který během jedné divoké bouře v nepřátelských vodách převzal kontrolu nad lodí U.S.S. Caine od dominantního kapitána, poručíka Philipa Francise Queega (Kiefer Sutherland). Během soudního procesu má Greenwald čím dál větší pochybnosti o tom, jestli události na palubě lodi Caine byly opravdu vzpourou, nebo odvážným činem skupiny námořníků, kteří ztratili důvěru ke svému labilnímu kapitánovi.

Film, který napsal a režíroval oscarový režisér William Friedkin podle stejnojmenného románu Hermana Wouka, oceněného Pulitzerovou cenou, můžete zhlédnout na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Jedna rodina III (Voyo)

Jak to dopadá, když osud svede dohromady tři rodiny a jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejích členů? Ve třetí sérii seriálu se v životech hrdinů posuneme přesně o rok.

Martině a Dominikovi se narodila dcerka Žofie. Petra se stane babičkou a její marmeládový byznys jen vzkvétá. To Karel prožívá ve škole krušné časy. Pocit vyhoření se stane jeho denním chlebem a způsobí tak nejednu komplikaci. Norice už začíná lézt mateřská na nervy a Filipa práce zaměstnává víc, než je zdrávo. Vágy sekl s prací ve výškách a rozhodl se společně s Markétou otevřít hospodu u loděnice. Boba okouzlí jeho dávná láska, Francouzka Isabelle, a téměř okamžitě navážou tam, kde spolu před lety skončili. A romantický vztah Kláry a Petra čekají první zkoušky.

Hrají Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek a další. Nové díly budou k vidění od 1. ledna 2024.