Předchozí
1 z 6
Další
Zdroj: Youtube

Constellation (Apple TV+)

Jediné, na co při pobytu ve vesmíru myslela, byl návrat domů k dceři. To bylo před tou nehodou… Seriál sleduje příběh kosmonautky Jo, která během jedné ze svých misí přežije strašlivou katastrofu. Po návratu na Zemi ale zjišťuje, že klíčové části jejího života jakoby chyběly. Akční thriller zkoumá temná místa lidské psychologie a zoufalou snahu jedné ženy odhalit pravdu o vlastní minulosti a získat zpět vše, co ztratila.

Hlavní role se zhostila Noomi Rapaceová, známá především díky účinkování v sérii filmů natočených podle knižní trilogie Milénium (Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která si hrála s ohněm a Dívka, která kopla do vosího hnízda). Osmidílnou novinku Constellation sledujte od 21. února na Apple TV+.

Zdroj: Youtube

Gran Turismo (HBO Max)

Jann Mardenborough je dospívající hráč videoherní závodní série Gran Turismo; kluk z dělnické třídy, který se díky svým schopnostem na simulátoru Gran Turismo stal profesionálním závodníkem. S týmem smolařů – neúspěšným bývalým závodníkem Jackem Salterem (David Harbour) a idealistickým manažerem motorsportu Dannym Moorem (Orlando Bloom) – riskuje vše, aby se mohl pustit do nejelitnějšího sportu na světě.

Inspirujte se, na co v únoru zajít do kina:

Duna: Část druhá (Timothée Chalamet)
Na co jít v únoru do kina? Přichází Duna, idylka v Osvětimi a Darkland

Předlohou filmu je skutečný příběh o splněném přání britského teenagera z Cardiffu Janna Mardenborougha, dnes špičkového profesionálního závodního jezdce. Nejnovější počin režiséra snímku District 9, jihoafrického vizionáře Neilla Blomkampa, bude k vidění od 18. února na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Želvy Ninja: Mutantí chaos (SkyShowtime)

Kdyby nepřišli do kontaktu se záhadným zeleným slizem, byli by obyčejnými želvami z kanálu. Kdyby nepotkali zmutovaného krysáka Mistra Třísku, nestali by se mistry bojových umění a jmenovci legendárních renesančních umělců – Donatella, Michelangela, Leonarda a Rafaela. Jinak jsou to ale úplně normální teenageři, kteří milují dobrodružství a nesnášejí nudu. Jednou želví kluci narazí na April, obyčejnou lidskou holku, která sní o tom, že se stane neohroženou reportérkou. Spolu s ní se rozhodnou vyrazit po stopách zloducha Supermouchy, tajemného vládce podsvětí, na kterého je policie krátká. April věří, že díky tomu konečně prorazí, a želví kluci zase doufají, že jako superhrdiny je svět snáz přijme. Nikdo z nich bohužel nepočítal s tím, že Supermoucha je obklopen armádou zmutovaných bouchačů, kteří se takových zelenáčů rozhodně neleknou.

Animované dobrodružství sledujte na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

The New Look (Apple TV+)

Desetidílný životopisný seriál vypráví příběh Christiana Diora (Ben Mendelsohn), jednoho z nejslavnějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů. Se svými návrhy se dostal do nejlepších módních domů, sesadil z trůnu dosud vládnoucí Coco Chanel (Juliette Binocheová) a hlavně pomohl znovu vnést krásu a naději do světa poznamenaného válkou… Děj se odehrává v Paříži jen několik roků po skončení druhé světové války.

On šil róby pro manželky nacistických pohlavárů, ji mlátili gestapáci. Přečtěte si příběh návrháře Christiana Diora a jeho mladší sestra Catherine:

Catherine Diorová, francouzská protinacistická odbojářka a sestra módního návrháře Christiana Diora
Neznámý příběh Catherine Diorové: Její bratr šil pro nacisty, ji mučilo gestapo

Název novinky Todda A. Kesslera odkazuje na Diorovu první kolekci New Look, kterou tehdy dvaačtyřicetiletý návrhář představil 12. února 1947 na módní přehlídce, jež udala směr, kudy se měla ubírat ženská móda. Hvězdně obsazený seriál, ve kterém si zahráli i John Malkovich nebo Glenn Closeová, můžete sledovat na Apple TV+.

Zdroj: Youtube

Rodina nindžů (Netflix)

Rodina Tawarových je posledním klanem nindžů, který ale kvůli incidentu z minulosti zanevřel na své kořeny. Nyní je tu ovšem nové nebezpečí ohrožující celé Japonsko, a proto nastal čas, aby se rodina opět semkla a oprášila své umění…

Neohrožení japonští nindžové byli mistry bojových umění a jejich konec je spojován s obdobím Edo (1603–1867), kdy v Japonsku vládl šógunát Tokugawa. Co kdyby ale neohrožení bojovníci působili ještě dnes? Zajímá-li vás, jak by to vypadalo, sledujte na Netflixu japonský akční seriál z pera režiséra a scenáristy Davea Boylea.

Zdroj: Youtube

The Curse (SkyShowtime)

Whitney a Ashera Siegelovi se snaží prosadit svou vizi ekologického bydlení v malé komunitě v městečku Española v Novém Mexiku. Jejich snahu ale zkomplikuje excentrický producent pochybné televizní reality show, který vycítí příležitost na nový pořad. Dvojice se tak ocitá v síti etických a morálních šedých zón, zatímco se snaží udržet svůj vztah nad vodou.

V hlavních rolích desetidílného komediálního seriálu účinkují Emma Stoneová (La La Land), Nathan Fielder (The Rehearsal) a Benny Safdie (Oppenheimer). Epizody 6–10 jsou nyní ke zhlédnutí na SkyShowtime.