Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Vládcové nebes (Apple TV+)

Během 2. světové války, pět mil nad zemí a za nepřátelskými liniemi, deset mužů uvnitř bombardéru známého jako „létající pevnost“ bojuje s neúprosnými hejny německých bojovníků… Válečné drama navazuje na předchozí úspěšné seriály Bratrstvo neohrožených (2001) a Pacifik (2010), pod kterými byli též jako producenti podepsáni Tom Hanks a Steven Spielberg.

V hlavních rolích Austin Butler, Callum Turner a Anthony Boyle. Devítidílný seriál sledujte na platformě Apple TV+.

Zdroj: Youtube

Zalez do spacáku (Prima+)

Ivan je čtyřicátník, který má za sebou už tři nevydařená manželství a z nich tři děti. Ty sice vídává, občas se ale stane, že dohodnuté víkendy nestihne. Pořád slibuje, že si udělá čas a s potomky stráví letní prázdniny, ale skutek utek. To však platilo jen do června. Ivan se zamiloval do Sáry a jako vždycky ji v jakémsi pomatení smyslů požádal o ruku. Jeho vyvolená, která s otcem vlastní kemp u jezera, má podmínku – Ivana si vezme, ale musí ho líp poznat. Dva měsíce v kempu jejich vztah pořádně prověří. Ivan nehodlá nic riskovat a omluví se všem exmanželkám, že tyto prázdniny mu to prostě nevyjde a děti si vezme hned, jak to bude možné. Jenže bejvalky se dají dohromady a zjistí, co za tím je. Je prostě nepřijatelné, aby jim narušil prázdninový program kvůli nějaké nesmyslné potenciální svatbě…

Komediální seriál, v němž se představí například Tomáš Klus, Pavla Gajdošíková, Kristýna Leichtová, Barbora Seidlová či Erika Stárková, sledujte na Prima+.

Zdroj: se svolením Voyo

Zlatá labuť III (Voyo)

Třetí a zároveň závěrečná série dobové podívané se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa. Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. Gruberovo tajemství je prozrazeno a jeho vliv významně oslaben. Intrikánka Markéta zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová. Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně…

Čerstvý vítr do Zlaté labuti přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová. Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne?

Hrají Kristýna Ryška, Jaroslav Plesl, Adam Vacula, Šárka Krausová, Marta Dancingerová a další. Třetí řadu seriálu, která přináší 10 nových epizod, můžete sledovat na Voyo.

Zdroj: Youtube

Třicet stříbrných II (HBO Max)

Vítejte v temném, mystickém světě, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá, a nikomu nelze věřit. V první řadě španělského seriálu se vymítač, boxer a bývalý vězeň otec Vergara (Eduard Fernández), ambiciózní starosta Paco (Miguel Ángel Silvestre) a veterinářka Elena (Megan Montanerová) ocitli v centru celosvětového spiknutí s cílem získat třicet kouzelných stříbrných mincí, které byly vyplaceny Jidáši Iškariotskému za zradu Ježíše z Nazaretu.

Ve druhé řadě kněz Vergara prchá před svou minulostí a nachází útočiště u Ďábla, který mu dá pokyn, aby našel poklad – jednu z třiceti mincí, pro něž Jidáš zradil Ježíše Krista. Je čas se zlu znovu postavit tváří v tvář, tentokrát je ale Vergara opravdu připraven. První i druhá série hororové podívané je k vidění na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Černý dort (Disney+)

Když Eleanor Bennettová zemře, zůstanou po ní dvě děti, Byron a Benny, a bizarní dědictví - černý dort, upečený podle rodinného receptu s dlouhou historií, a hlasová zpráva. Jejím prostřednictvím Eleanor sdílí bouřlivý příběh o tvrdohlavé mladé plavkyni, která utekla z rodného ostrova poté, co čelila podezření z vraždy. Srdceryvné svědectví ale nevysvětlí všechno a záhada pohřešovaného dítěte teď může zpochybnit vše, co Byron a Benny dosud o svém původu věděli.

Dokážou sourozenci urovnat dávno vychladlé vztahy, dobrat se Eleanořiny skutečné minulosti a vyplnit její poslední přání: podělit se o černý dort, až přijde správný čas? Svede je odhalení matčina tajemství blíž k sobě, nebo je ještě více rozdělí? Osmidílný seriál sledujte na Disney+.

Zdroj: Youtube

Reality (HBO Max)

Pětadvacetiletá překladatelka Reality Winner (hraje ji Sydney Sweeneyová známá z Euforie, Bílého lotosu nebo Ostrých předmětů) učí jógu, nakupuje v místním supermarketu, popíjí ledové latté a pravidelně postuje na Instagramu. Když je ve stresu, používá jako obranný mechanismus humor. Třetího června 2017 k ní domů dorazí agenti FBI s příkazem k prohlídce. Ukáže se, že dívka je podezřelá z úniku přísně tajné zprávy NSA; týkala se ruského vměšování do amerických voleb roku 2016. Snímek, který byl natočen podle skutečné události, je dostupný na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Marvels (Disney+)

Carol Danvers (Brie Larsonová), známá také jako Captain Marvel, získala zpátky svou identitu a pomstila se Nejvyšší inteligenci. Když ji povinnosti zavedou k anonymní červí díře spojované s kreejským revolucionářem, padá na ni kvůli nečekaným okolnostem tíha celého destabilizovaného vesmíru.

Její schopnosti ji propojí s Kamalou Khan (Iman Vellaniová), alias Ms. Marvel, a její vzdálenou „neteří“, kapitánkou Monicou Rambeau (Teyonah Parrisová), z níž se mezitím stala astronautka organizace S.A.B.E.R. Nesourodá trojice musí spojit síly a naučit se spolupracovat, aby mohla společně zachránit vesmír.

Dobrodružnou sci-fi bude možné zhlédnout od 7. února na Disney+.