Maléřovi

Asi největší frmol zažili v uplynulé sezoně Maléřovi. Po rozchodu se Veronika (Hana Holišová) učí obstarávat i to, co dříve doma zastával Martin (Tomáš Dastlík). Poradit si bude muset nejenom s rozbitým autem, ale i s Filipovým tetováním. Uvidíte, jak se s tím vyrovná ona a jak Martin, kterého žere, že je na druhé koleji. A všichni se budou muset popasovat i s Filipovým vysvědčením.

Liškovi

Ani Liškovi nezůstali ušetřeni rozchodu, byť už mnohem dříve. Přesto by Bedřich (Adrian Jastraban) rád odjel na dovolenou s Ančou (Ljuba Krbová) i s malou Ladou. Dělá si naděje, že by všechno mohlo být zase jako dřív, Anča ale jeho nadšení nesdílí. Bedřich proto nelení a najde si novou „milenku“, s níž může zahýbat celé léto – motorku. A plánuje velkou prázdninovou jízdu.

Nyklovi

Nyklovi (Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda a Anežka Rusevová) se ani po zavření pekárny nevzdávají a podniknou další útok proti intrikánovi Mastnému (Pavel Novotný). Hnací silou bude tentokrát Vendula (Anežka Rusevová), která přijde s nápadem, jak Mastnému ukázat, že se ho nebojí a že celá Ulice stojí při nich. S pomocí Mária (Jiří Kniha) se pustí do akce, o které se bude dlouho mluvit. Ulice prostě konec čtrnácté sezony pořádně oslaví.

Jana a Jarda

Jana (Sára Affašová) se usmiřuje s Rozinou (Anna Kadeřávková) a po fiasku v agentuře pro hostesky přichází s pracovní nabídkou Jarda Hejl (Martin Hofmann), který potřebuje pomoct s propagací dílny. Jana se mu bude starat o Instagram. A možná že i o jiné věci…

Peškovi

Amálie (Dana Syslová) s Marií (Jitka Smutná) zakopaly válečnou sekeru a Vlastík (Rudolf Hrušínský) by se tak mohl radovat, že jeho dvě nejbližší ženy, manželka a sestra, už nejsou na kordy. To by se proti němu ovšem nesměly spiknout a pořádně si z něj vystřelit. Blanka (Linda Rybová) s Evženem (Martin Finger) budou muset vyřešit nedostatek soukromí, přespávání v obýváku spojeném s kuchyní opravdu není ideální. S překvapivým řešením přijdou Blančiny děti Adam a Kristýna (Vojtěch Machuta a Sára Korbelová).

TOM FRANZKI