Vaše postava není nová, už se v Ulici mihla…

Zatím velmi krátce, snad jen v jednom dílu. Teď ale dostane daleko větší prostor. Myslím, že se diváci budou mít na co dívat. A já budu mít co hrát.

Řeknete o své postavě něco víc?

Jenom to, že má velký vnitřní konflikt. Je matkou sympatického a férového syna Jakuba s velmi bujnou fantazií, který právě prochází obdobím puberty, což s sebou přináší spoustu peripetií a zajímavých situací.

Usilovat o vás nebude Olda Farský, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale bývalý vrcholový sportovec Hynek Urban ztvárněný Romanem Vojtkem. Takže se máme těšit na novou love story?

No to právě ne. Hynek je sice do Tamary zamilovaný, ale ona jeho city neopětuje. Pokud je něco spojuje, tak vzájemné sympatie, které ale nikdy nepřekročí rámec kamarádství. To ale Hynkovi nezabrání v tom, aby Tamaru platonicky nemiloval a nedoufal, že se jednou stane jejím mužem číslo jedna…

Do seriálu nastupujete po více než roční mateřské pauze. Na rozdíl od vašich kolegyň, které se vrhají do práce po pár měsících od porodu, jste si své nové role užívala déle…

A pořád užívám. Nabídka na účinkování v Ulici přišla ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že v rámci udržování psychického zdraví je dobré zase zajít mezi lidi. Naštěstí natáčím jen pět nebo šest dní v měsíci, takže se dceři můžu stále plně věnovat.

Můžete prozradit něco z dalších vašich pracovních plánů?

Raději ne. Něco se chystá, ale dokud nestojím na place a netočím, nechci o tom mluvit, protože se mi to už několikrát vymstilo. Takže si počkejte.

Novinky z Ulice

V třetí sezoně Ulice se diváci setkají se všemi stávajícími hrdiny, jen rozložení sil se změní. Bouři rozpoutají nově příchozí, ať už nemanželský syn, který naruší idylu jedné z ústředních rodin seriálu, nová ředitelka gymnázia (Jana Krausová), lázeňský švihák (Stanislav Zindulka) či nová kadeřnice (Pavla Tomicová).