Byl jste naším hostem ve studiu relativně nedávno, v březnu. Co se ve vašem životě od té doby změnilo?
Spousta věcí. Začal jsem pracovat na nové desce, která vyšla 5. listopadu, jmenuje se Naděje. A doufám, že přinese naději a hlavně radost všem, kteří si ji poslechnou. Je to moje třetí deska a posluchači na ní najdou dvanáct písniček, které jsou převzaté, ovšem s mými vlastními texty.

Věnujete se také televizní práci, v současné době chystáte silvestrovské vystoupení. Na co se diváci mohou těšit?
Chtěl jsem to tentokrát udělat jinak. Můžete být moderátorem, můžete si udělat klasický silvestrovský model, že si vezmete vedle sebe sličnou slečnu nebo kolegu komika a něco provedete. A to jsem nechtěl. Napadl mě takový fóreček, vytvořit si určité alter ego a nebýt tam sám za sebe, ale sám sebe si do toho silvestrovského pořadu pozvat. Doufám, že se diváci budou bavit.

Jak jste se dostal k imitování?
Já jsem nikdy nevěděl, že jsem imitátorem. Dělal jsem to jen pro potěchu kamarádů
a samozřejmě děvčat, protože v pubertě se to hodilo. Nevěděl jsem, že je to nějaká výjimečná činnost. A pak jsem si zlomil nohu. Byl jsem kdysi vášnivý fotbalista, a když jsem s tou sádrou nemohl hrát, tak jsem seděl vedle hřiště a díval jsem se na ty kluky a oni říkali – tak tu neseď jako blboun a aspoň to komentuj. A tak jsem to komentoval a samo to ze mě lítalo ven.

Úplně bez tréninku?
Většinou bez tréninku. Některé hlasy, když už jsem později dostával konkrétní zadání, jsem samozřejmě musel studovat a trénovat. Točili jsme s Františkem Polákem pořad Jsou hvězdy, které nehasnou. A bylo řečeno, že 
v Praze bude Tom Jones, takže musíme udělat Toma Jonese. Tak jsem si vzal jeho cédéčko, dal ho v autě do přehrávače 
a poslouchal. Pořád jsem si to otáčel a pouštěl… Některé hlasy jsou těžké, například exponované hlasy jako František Filipovský. Vydržet hodinu tímto hlasem je zničující. Nebo Louis Armstrong. 
I Karol Polák je dlouhodobě náročný hlas. Když ho mluvím, sevře se mi celé tělo.

Přibývají vám ještě v repertoáru hlasy?
Přibývají pořád, abych zůstal v kondici. Ale je pravda, některé přibývají, některé ubývají a některé se vracejí. Reaguji na aktuální situaci.