Portrét rockové ikony, který vypráví Alice Cooper osobně, nabídne mimo jiné ukázky jeho hororové show s funkční gilotinou a spoustou umělé krve na pódiu. Vedle kontroverzního umělce se ve filmu objevují Iggy Pop, Elton John, John Lydon a další hudebníci. Kanadský film Alice Cooper získal cenu Canadian Screen Award jako nejlepší celovečerní dokument roku 2015. Extravagantní rocker nedávno vyhlásil, že by měl příští čtyři roky zastávat úřad amerického prezidenta. Svou v nadsázce míněnou kandidaturu doprovodil sloganem "Problémový muž pro problémovou dobu".

Autorem dokumentu The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years je oscarový režisér Ron Howard, který stojí za filmy jako Apollo 13, Rivalové, Šifra mistra Leonarda či Inferno. Zachycuje období turné Beatles v letech 1962 až 1966, kdy kapela vystupovala 815krát v 15 zemích a 90 městech po celém světě. Ukazuje raketový vzestup popularity Beatles známý pod označením "beatlemánie".

Film ukazuje turné z perspektivy samotných kapely, dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní rozhovory. Byl sestaven z více než 100 hodin vzácných nahrávek získaných od fanoušků, zpravodajských agentur a národních archivů i ze soukromé sbírky skupiny. Americký dokument zahrnuje taktéž 12 úplných a částečných vystoupení z koncertů, které byly sestříhány a přepracovány ve vysokém rozlišení s prostorovým zvukem 5.1. Staly se tak věrným obrazem živého vystoupení skupiny, jejíž vliv na populární hudbu trvá dodnes.