Odpovědi hledá režisér Felix Van Groeningen s autory námětu Nicem a Davidem Sheffových, kteří tímto peklem prošli a zkušenosti vtělili každý do své knihy. Drama, pro nějž si tvůrci vypůjčili titul ze slavné písně Johna Lennona (kterou tu uslyšíme a jejíž text souznívá symbolicky s příběhem), neodpovídá jednoznačně. Lze se ale poučit.

O tom, že není radno podceňovat rodinné vazby a citové pády těch, za které jsme odpovědní. A kteří kvůli mládí a minimální zkušenosti občas nedokáží najít způsob, jak sdělit, co je trápí. Nesnadné střihy mezi starou a novou rodinou, pocit osamění nebo fakt, že na jejich bedra nakládáme břemena, na něž jsou ještě příliš malí…

Emotivně natočený film vedou scenáristé přes vztahovou linku syna a otce, jenž se mu snaží pomoci, a který častěji selhává. Ale zjišťuje, že to hlavní, čím může své dítě, zdánlivě ztracené a nad propastí, spasit, je láska. Snímek zdobí strhující výkon Timothéa Chalameta v roli Nica, který na sebe upozornil už v dramatu Dej mi své jméno. Zkušenou hereckou oporou je mu Steve Carell v roli táty. Držme jim palce, film se uchází o Zlatý glóbus.