Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Absolutním vítězem TýTý je Klíma. Do Dvorany slávy vstoupil Lipský

Praha /FOTOGALERIE/ - Vyhlášení výsledků 22. ročníku ankety popularity TýTý za rok 2012 skončilo. Kdo si odnesl zakřivené zrcadlo, jste mohli sledovat on-line.

27.4.2013 2 AKTUALIZOVÁNO 27.4.2013
SDÍLEJ:

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Do Dvorany slávy vstoupil Lubomír Lipský.Foto: ČTK

22:02 - Přímý přenos České televize končí a i my se s Vámi loučíme. Děkujeme za pozornost a budeme se opět u jiného on-line přenosu těšit na viděnou.

21:58 - Absolutního vítěze vyhlásí Jaromír Skopalík. Celkem bylo v letošním roce zasláno 681 tisíc hlasů. Cenu pro absolutního vítěze si odnáší Josef Klíma. "Svědčí to o tom, že se lidé zajímají více o veřejné dění," poděkoval.

21:54 - Petr Janda a Lucie Bílá zpívají píseň Otázky. 

21:50 - Objev roku je Martin Kraus. Jeho jméno vyhlásil herec Jakub Prachař. 

21:46 - Seriál roku vyhlásí generální ředitel České televize Petr Dvořák a herečka Eliška Balzerová. Cenu si odnáší seriál Vyprávěj.

21:43 - Na řadě jsou nominace v kategorii Seriál roku: Cesty domů, Gympl, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Vyprávěj. Před vyhlášením nominací bylo ukončeno hlasování v kategorii Objev roku. 

21:38 - Cenu předá Václav Postránecký a Jana Žofková. Pořadem roku se stává Partička.

21:34 - Pořad roku - další z kategorií. Jaké jsou nominace? Mezi pětici nejoblíbenějších se dostaly tyto pořady: Partička, StarDance, Střepiny, Televizní noviny a Všechnopárty.

21:28 - Do Dvorany slávy letos vstupuje Lubomír Lipský. Celé vinohradské divadlo mu aplauduje ve stoje, Lipský společně s Brzobohatým předvádí na scéně malou grotesku. "Chci vám poděkovat. To jste ještě neslyšeli, tak to slyšíte," vtipkuje. Po zhlédnutí medailonku mu Karel Šíp gratuluje k devadesátým narozeninám. Divadlo opět vstává. Karel Šíp se snaží celý přenos uspíšit, příliš se mu to ale nedaří. 

21:27 - Do Dvorany slávy vstoupí osobnost, která ji podle moderátor obohatí o humor a duševní svěžest. Jméno oznámí Ondřej Brzobohatý.

21:23 - Píseň Tam za vodou v rákosí zazpívají Petr Kolář a Bára Basiková.

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Mezi herečkami zvítězila Veronika Freimanová.21:21 - Nejlepší Herečku ocení Jan Potměšil a Michaela Papežová. Cenu si odnáší Veronika Freimanová.

21:18 - Nominaci v kategorii Herečka mají: Zlata Adamovská, Veronika Freimanová, Hana Maciuchová, Dana Morávková a Simona Stašová.

21:15 - Ocenění předá herečka Veronika Žilková. Zakřivené zrcadlo si v kategorii Herec odnese Ondřej Brzobohatý. Ve své děkovné řeči vzpomíná na otce, děkuje a váží si podpory diváků.

21:10 - Na řadu se dostává kategorie Herec - nominováni byli: Ondřej Brzobohatý, Miroslav Donutil, Rudolf Hrušínský, Ivan Trojan a Roman Vojtek.

21:09 - Bára Basiková předá ocenění Osobnosti televizní zábavy. Vítězem je Karel Šíp. Ten přechází od moderátorského stolce k "děkovacímu". "Nikdy Vám to nezapomenu," řekl Šíp.

21:04 - V kategorii Osobnost televizní zábavy byli nominováni: Marek Eben, Jan Kraus, Lukáš Pavlásek, Ondřej Sokol a Karel Šíp.

20:58 - S písní Byl by hřích přichází Ondřej Ruml a Dasha. 

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. V kategorii zpěvaček zvítězila Luce Vondráčková, ocenění pro ni převzal její bratr David Vondráček.

20:56 - Cenu předá Otakar Brousek ml. Vítězkou v kategorii Zpěvačka se stává Lucie Vondráčková. Cenu přebírá její bratr David Vondráček, Lucie je v Kanadě. 

20:53 - V kategorii Zpěvačka roku byly nominovány: Monika Absolonová, Lucie Bílá, Ewa Farna, Aneta Langerová a Lucie Vondráčková. 

20:48 - Cenu předá ředitel FTV Prima Martin Konrád a herečka Tereza Kostková. Zpěvákem se stal Karel Gott. "Je to nepopsatelně krásný pocit, je to mé dvacáté zrcátko," říká Gott. 

20:43 - Na řadu přichází kategorie Zpěvák. Nominováni byli: Michal David, Vojtěch Dyk, Karel Gott, Tomáš Klus a Petr Kolář.

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Ocenění pro osobnost televizní publicistiky převzal Josef Klíma.20:41 - Vítěze přichází vyhlásit Petr Lesák a Jana Adamcová. Cenu v kategorii Osobnost televizní publicistiky si odnáší Josef Klíma. Klíma vnímá ocenění jako cenu pro celý pořad. "Hlasy jsou od lidí, kterým jsme v pořadu pomohli," řekl Klíma. 

20:36 - Osobnost televizní publicistiky je další vyhlašovanou kategorií. Karel Šíp vtipkuje o návratu Radka Johna k televizní publicistice. Nominováni v této kategorii byli: Nora Fridrichová, Josef Klíma, Janek Kroupa, Václav Moravec a Marek Wollner. 

20:32 - S písní Balada o pol'ných vtákoch přichází Meky Žbirka a Katarína Knechtová.

20:29 - Vítěze přichází vyhlásit tenistka Andrea Hlaváčková. Vítězem v kategorii Sportovní moderátor se stává Vojtěch Bernatský. Ten gratuluje ostatním umístěným. "Vítěz ale může být jen jeden - a to jsem já," vtipkuje.

20:25 - Další vyhlašovanou kategorií je kategorie Sportovní moderátor. Nominováni byli: Vojtěch Bernatský, Jaromír Bosák, Petr Suchoň, Petr Vichnar a Robert Záruba.

Ocenění pro osobnost televizního zpravodajství převzala Lucie Borhyová.20:21 - Vítěze kategorie Osobnost televizního zpravodajství přichází vyhlásit generální ředitel TV Nova Jan Andruško a sportovní moderátorka Inna Puhajková. Vítězem se stává Lucie Borhyová. "Mám hroznou radost. Překvapilo mě to a moc potěšilo," uvedla Borhyová a poděkovala všem lidem, kteří ji podporují. Moderátor Karel Šíp její děkovnou řeč vtipným způsobem utíná. 

20:17 - První kategorií, ve které budeme znát vítěze, je Osobnost televizního zpravodajství. Nominováni byli: Marcela Augustová, Lucie Borhyová, Markéta Fialová, Reynolds Koranteng a Jolana Voldánová.

20:15 - O vítězi kategorie Objev roku mohou ještě dnes rozhodovat diváci. Nominována byla Kateřina Baďurová, která se blýskla v soutěži České televize StarDance. Za televizi Nova byl nominován Jáchym Kraus. Za Prima Family získal nominaci Martin Kraus. Za TV Barrandov byl nominován Michal Novotný. 

20:11 - Matěj Ruppert a Michael Kocáb zpívají píseň Sebastián.

20:05 - Přímý přenos na České televizi začíná, diváci ve vinohradském divadle vítají moderátora Karla Šípa. Ten uvádí, že nultý ročník se jmenoval "Mám rád", od prvního ročníku již mají ceny název "TýTý". 

19:59 - Do ankety 2011 poslali diváci svým favoritům prostřednictvím internetu a sms zpráv přes 693 tisíc hlasů.

19:52 - Vyhlašování výsledků patří mezi nejsledovanější pořady veřejnoprávní České televize. Loni zhlédlo finálový večer 1,22 milionu diváků starších 15 let, tedy 30,61 procenta diváků u televize. 

19:47 - Samozřejmě že zazní i jméno vítěze kategorie Objev roku. 

19:45 - Tak jako v předchozích letech bude uvedena do Dvorany slávy osobnost výrazně působící v oblasti televizní tvorby. Loni to byl herec Radoslav Brzobohatý.

19:44 - Bojovat se bude například o prvenství v kategorii Pořad roku, kde opět získala nominaci Partička televize Prima, absolutní vítěz loňské ankety TýTý. V nominacích se objevují i další jména loňských vítězů, například retreseriál České televize Vyprávěj. 

19:39 - Ve finále mají nejvíc zástupců Česká televize a Nova. Diváci mohli vybírat vítěze z pětice nominovaných v deseti kategoriích od 15. do 26. dubna prostřednictvím SMS zpráv či webových stránek www.tyty.cz.

19:38 - Galavečer v pražském Divadle na Vinohradech bude moderovat Karel Šíp, který v minulosti získal již tři ceny v podobě zakřiveného zrcadla Kurta Gebauera. Také letos je nominovaný jako osobnost televizní zábavy.

19:36 - Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu ze sledování vyhlášení výsledků 22. ročníku ankety popularity TýTý za rok 2012.

Autor: ČTK, Vendula Fižová

27.4.2013 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mráz na podzim. Ilustrační foto.
3

Následující čtyři týdny budou teplotně mírně nadprůměrné

Herec a bývalý politik Milan Kňažko.
4

Politikou se dnes bavím, když už si ten cirkus platíme, říká herec Kňažko

Výstaviště ukazuje krásu minerálů z celého světa. Děti se naučí poznávat fosilie

Minerály z Pákistánu, Peru nebo třeba Mexika si nadšenci tento víkend prohlížejí na brněnském výstavišti. V pavilonu B začala v sobotu výstava Minerály Brno.

Zimbabwe slaví, že Mugabe padne, ten ale odstoupit nechce

/VIDEO/ Tisíce Zimbabwanů vyšli do ulic hlavního města Harare, aby oslavili armádu, která odstavila prezidenta Roberta Mugabeho, a současně vyzvali třiadevadesátiletého diktátora, aby konečně rezignoval. Ten ale stále odmítá podobné prosby vyslyšet.

Nepodléhejte panice, vyzval vůdčí politické strany německý prezident

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier varoval politické strany, které se snaží vytvořit novou vládní koalici pod vedením kancléřky Angely Merkelové, aby se nezabývaly panickými debatami o nových volbách.

AKTUALIZOVÁNO

U Bělče se srazila dvě auta. Dva lidé zemřeli, další tři transportoval vrtulník

V lesním úseku poblíž obce Běleč na Kladensku se v sobotu patnáct minut před 17. hodinou čelně srazila dvě osobní auta. Nehoda má tragické následky: dva mrtví a tři zranění lidé. Po nehodě zůstaly osoby zaklíněné ve vozidlech. Na pomoc jim proto okamžitě letěl vrtulník. Pro dva z nich už bohužel zbytečně.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT