Nové filmové zpracování slavných komiksů režiséra Zacka Snydera, v němž Batman a Superman stojí proti sobě, skončilo druhé s více než víkendovými 23.000 diváky a tržbami 3,6 milionu korun druhé. Na třetí pozici skončilo pokračování jedné z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě Kung Fu Panda 3, které za tři týdny navštívilo téměř 114.000 dětí i dospělých. Na čtvrtém místě skončil příběh o prvním králíkovi v policejním sboru zvířecí metropole ve snímku Zootropolis: Město zvířat, který za pět týdnů již vidělo přes 170.000 diváků. Pátá je další česká komedie Dvojník s Ondřejem Sokolem v hlavní roli, kterou o víkendu navštívilo přes 6000 zájemců.

V první dvacítce tabulky nejnavštěvovanějších filmů jsou čtyři další české snímky. Na šesté příčce se umístila novinka Pat a Mat ve filmu, devátý je dokument Trabantem do posledního dechu, na čtrnáctém místě skončila česká pohádka Řachanda a na sedmnáctém hororově laděná Polednice.

Nejvíce diváků má v první dvacítce na svém kontě filmové zpracování komiksu Deadpool, které za dva měsíce navštívilo přes 335.000 lidí.