Štědrý den se tradičně ponese především ve znamení pohádek. Hned u snídaně se děti mohou těšit na animovaný film Trollové, následovat budou Rolničky, kam se podíváš, Lízin let do nebe a premiéra francouzského filmu Vánoce a spol.

Odpoledne pak přijdou na řadu české klasiky vedle Prince Bajaji třeba Sedmero krkavců. Při rozbalování dárků bude z obrazovek bavit chlapec Kevin, který se na Vánoce ocitne Sám doma. Na pokračování jeho zábavných dobrodružství se mohou diváci těšit v dalších dnech. Sváteční večer završí rodinná komedie Táta je doma 2.

Silvestrovská partička

Sváteční program je připraven i na silvestrovský večer. Odstartuje jej silvestrovské vydání Prima Partičky, na které naváže Český mejdan s Impulsem. Uveden bude i speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku Česko Slovensko má talent. Do Nového roku vstoupí diváci Primy filmem Pařba všech pařeb: Poslední kocovina. Na novoroční den je pak připraven rodinný program s filmy Spongebob ve filmu: Houba na suchu, Bláznivá školka či Dunston: Sám v hotelu. Večer završí premiérová komedie Manžel na zkoušku.

České i zahraniční hity

Pestrý vánoční program je připraven i na příbuzných stanicích. Prima COOL nabídne akční prosinec s filmy Zachraňte vojína Ryana, Amazing Spider-Man 2, Policajt z Beverly Hills, Růžový panter I a II či premiéru snímků Solomon Kane a Kon-Tiki.

Filmový kanál Prima MAX přinese oblíbené české filmy jako Rozpuštěný a vypuštěný nebo Zítra vstanu a opařím se čajem spolu s premiérami světových hitů Přes noc třicítkou, Matky na tahu o Vánocích a Cesta za králem trollů.

Pokračování tematického dokumentu Kapří monstra II nabídne kanál Prima ZOOM. Prima KRIMI nenechá zločince na pokoji ani o Vánocích a pustí na ně Drsného šerifa ve stejnojmenném premiérovém seriálu.