Zástupci obou mužstev mají již po sezoně. Jak hráči Liberce tak i zástupci Black Angels se mohou těšit z odpočinku a příští rok je oba čeká účast v dalším ročníku Livesport Superligy. Proto se mohli soustředit na účast v exhibiční a oblíbené doplňkové soutěži v trestných nájezdech.

„Odhaduji, že souboj s Libercem bude velmi vyrovnaný. Jsou to velice kvalitní hráči, a tak nás nečeká nic jednoduchého,“ řekl brankář pražských Black Angels Daniel Pfeifer. Na druhé straně se do liberecké branky postavil Vojtěch Dufek, který má na svém kontě sedm startů v základní částiligového ročníku.

Představení identity florbalového MS 2025 v Brně a Ostravě.
Není větší síla než ta ženská. Český florbal ukázal identitu mistrovství světa

Útočnou sílu Black Angels představí Matouš Burian. Ten si v letošní základní části Livesport Superligy připsal celkem sedmnáct gólů a jedenáct asistencí. V nájezdové soutěži patří mezi nejvíce skórující hráče.

To Jakub Faksa z města pod Ještědem má čísla ještě zajímavější. S celkem 42 body patří mezi nejproduktivnější hráče svého celku.

Skill Contest s podtitulem Penalty Shot Battle je třetím ročníkem doplňkové soutěže florbalovéLivesport Superligy. Každý z mužstev tuzemské nejvyšší soutěže vyšle do boje dva zástupce a tise utkávají v nájezdových rozstřelech tak, jak je známe v klasických zápasech. Finálovou bitvumůžete očekávat již tento pátek 12.4.