Tatran Střešovice již má letos jedno finále jisté. Díky výhře semifinálové série play off nad Chodovem si v neděli 14. 4. zahraje o obhajobu titulu Livesport Superligy v pražské O2 aréně Superfinále. Úspěšný klub bojuje obhajobu také v doprovodné exhibiční soutěži Penalty ShotBattle. V cestě do finále stál Tomáši Jurcovi a Martinu Čermákovi soupeř z Karlových Varů. Překvapení loňského ročníku, ale také divoká karta letošní vyřazovací fáze do souboje s Tatranem, vyslal brankáře Adama Draslara a útočníka Michala Klapu.

„Semifinále s Tatranem bude pikantní. Kolega Adam je kmenovým hráčem mužstva ze Střešovic, a tak je o náboj postaráno,“ sdělil zajímavou informaci Michal Klapa z Karlových Varů. „Oba hráče samozřejmě moc dobře znám. Těším se moc dobře na souboj s Martinem Čermákem, který vždy vymýšlí zajímavé způsoby jak mě překonat. Uvidíme, jak vše dopadne,“ doplnil kolegu strážce karlovarské branky Adam Draslar.

Představení identity florbalového MS 2025 v Brně a Ostravě.
Není větší síla než ta ženská. Český florbal ukázal identitu mistrovství světa

„To že nás v semifinále čeká vlastně náš golman, který je v Karlových Varech na hostování, je speciální. Bude to těžký souboj, je to velký a šikovný brankář. Je to výzva,“ doplnil před battlem Martin Čermák z Tatranu Střešovice.

Skill Contest s podtitulem Penalty Shot Battle je třetím ročníkem doplňkové soutěže florbalovéLivesport Superligy. Každý z mužstev tuzemské nejvyšší soutěže vyšle do boje dva zástupce a tise utkávají v nájezdových rozstřelech tak, jak je známe v klasických zápasech. Na další utkání semůžete těšit v úterý 9.4. kdy se v druhém semifinále utkají Black Angels a FBC Liberec.