„Investice nečiní tisíc korun, to je jen symbolická cena vstupenky ke skutečné investici, která bude celkem 12,5 milionu. Z toho 3,5 milionu bude činit splácení dluhu městu a zbylých devět pak vložím do společnosti na doplnění prodělaného kapitálu,“ řekl při převzetí klubu od města Ústí nad Labem Jiří Hora.

Jan Podroužek je novou posilou Dynama
Novinář Podroužek bude pracovat pro Dynamo. Klub má obrovský potenciál, míní

Za jeho působení ovšem přišel výsledkový sešup, u týmu se střídali trenéři jako na běžícím pásu, vrcholem byl loňský sestup do třetí nejvyšší soutěže. Ačkoliv se objevovaly hlasy, že jediný, dnes už bývalý, akcionář své závazky neplní, dle prohlášení klubu je vše v pořádku.

Hora odvrátil bankrot klubu

„Akcie finančně stabilizovaného ústeckého fotbalového klubu přebírá společnost VIAGEM, a.s. a stává se tak novým jediným akcionářem. Dosavadní akcionář Jiří Hora odvrátil bankrot společnosti a finančně ji stabilizoval. Cílem nového akcionáře je posílit sportovní výsledky a postoupit do F:NL,“ stojí v tiskové zprávě.

Bývalý ligový fotbalista a nyní předseda OFS Liberec Benjamin Vomáčka si vyzkoušel roli rozhodčího
Bývalý ligový fotbalista jako rozhodčí. Je to nevděčná role, zjistil Vomáčka

O koupi FK Ústí nad Labem se podle informací Deníku zajímal ještě podnikatel Vojtěch Milko, výkonný ředitel Bohemia healing marienbad waters a.s., která vyrábí například Bílinskou kyselku. Viagem byl ovšem úspěšnější.