Kdo zápas sledoval přímo na stadionu nebo u televizních obrazovek, viděl drtivou převahu domácích. Ovšem střelecký prach jim hodně zvlhnul, vyložených šancí si vypracoval málo a když své velké šance neproměnili ani hosté, nemohl zápas skončit jinak, než bezbrankovou remízou.

Hosté se totiž prezentovali výbornou obranou a hráli zodpovědně, byť už po dvaceti minutách musel odstoupit kapitán a nejzkušenější hráč Jan Polák. „Bod je pro nás zlatý, byli jsme pod tlakem. Ale naše mladé pušky po střídání hru oživili a mohli jsme nakonec i vyhrát,“ řekl trenér hostů Pavel Šustr.

Na domácí straně bylo patrné zklamání. Jen bod znamená, že Žižkov ztrácí na třetí Duklu bod. „„Když nedáte gól, nemůžete vyhrát,“ kroutil hlavou trenér žižkovského týmu Zdeněk Hašek.

Kde jsou hlavní příčiny toho, že štika druhé ligy už dva zápasy nedala gól? „Máme dobrou mezihru, ale chybí nám kvalita na poslední třetině hřiště. Zkušení hráči si s tím neporadili, nepomohlo ani prostřídání,“ konstatoval kouč. „Je to pro nás opravdu veliké zklamání,“ dodal.