„Utkání se hrálo ve vlnách. Neměli jsme dobrý vstup do zápasu a brzo jsme inkasovali,“ pravil zachmuřeně varnsdorfský trenér David Oulehla. Ten narážel na sedmou minutu, kdy se ve vápně ocitl domácí kapitán David Krška a placírkou na zadní tyč přeloboval Samoela.

Naštěstí po půl hodiny hry vyšel hostům brejk, na jeho konci vyrovnal Barac. „Soupeř mohl zápas rozhodnout, po vyrovnání jsme měli velkou šanci, ale nedokázali jsme ji využít, vzápětí jsme inkasovali podruhé. V prvním poločase jsme byli hodně nespokojený,“ zlobil se Oulehla.

Ve 37. minutě totiž šli domácí opět do vedení. Útočník Jan Hladík se elegantně uvolnil ve vápně a předložil míč před odkrytou branku a Guy Reteno Elekana měl snadný úkol.

Po změně stran se výkon Varnsdorfu zlepšil, po šesti minutách po dalším brejku vyrovnal Breda. „Ve druhé půli jsme se přiblížili více tomu, co jsme chtěli. Kluci zaslouženě vyrovnali, poté jsme měli několik možnosti utkání rozhodnout, ale to se nepovedlo. V závěru jsme dohrávali utkání hodně nezkušeně a naivně a nabídli jsme soupeři několik rohů. Nakonec je pro nás bodový zisk v podobě bodu určitě solidní start,“ přiznal Oulehla, který vzápětí dodal: „I přes bodový zisk se musíme se rychle a výrazně zlepšit. Od některých hráčů chceme výrazně lepší výkony.“

SK Líšeň - FK Varnsdorf 2:2 (2:1) 

Branky: 7. Krška, 37. Reteno Elekana – 28. Barac, 51. D. Breda. Rozhodčí: Vojkovský - Flimmel, Leška. ŽK: Jeřábek, Minařík - Bláha. Diváci: 1542.

Varnsdorf: Samoel – M. Richter, Houser, Bláha, Rudzan – D. Breda (70. Ondráček), Kazda (89. Daniel Novák) – Barac, Rudnytskyy (C) (79. Šimon), Kocourek – Micovčák.