„Od začátku sezony jsme šli za tímto cílem a věřili jsme, že to dokážeme,“ neskrýval po zápase nadšení nejlepší střelec týmu Radek Voltr. „Teď si odpočineme a čeká nás příprava na novou sezonu,“ říká.

Jan Podroužek je novou posilou Dynama
Novinář Podroužek bude pracovat pro Dynamo. Klub má obrovský potenciál, míní

Zatímco v prvním zápase se diváci nedočkali ani  jednoho gólu za celých devadesát minut, vyprodané žižkovské tribuny se ho dočkaly už po čtvrthodině hry, kdy se prosadil Batioja. Rychlý gól domácí hráče uklidnil a po trefách Řezáče s Voltrem se šlo do šaten za stavu 3:0.

Zdroj: Michal Káva

Také druhý poločas se odehrával v režii hráčů v červenobílých dresech. Hosté mohli vykřesat jiskřičku naděje, ale v 55. minutě Zajíčkovi lapil penaltu Švenger. Nebýt na druhé straně také výborně chytajícího domažlického brankáře Čerepka, byl by výsledek ještě výraznější.

Definitivní podobu mu dal v závěru Tregler.

Horňák: Byla to náročná sezona

„Byla to strašně náročná sezona. Brzy jsme věděli, že půjdeme do baráže a museli hráče dokázat motivovat dva a půl měsíce. Máme ale silný tým, vidina postupu nás hnala dopředu. Tato odveta byla jedním z nejlepších zápasů, které jsme odehráli,“ poznamenal trenér vítězů Michal Horňák.