„První poločas byl z naší strany povedený. Chvíli jsme se sice vyrovnávali s tím, že tréninkové a zápasové tempo je rozdílné, ale podle mě jsme hráli až překvapivě výborně. Jednou jsme dokonce nastřelili tyč stejně jako domácí," hodnotí úspěšný rozjezd svého celku trenér Jindřich Stejskal.

Fotbalisté Jeseníku. Ilustrační foto
Fotbalový Jeseník má konečně trenéra. Kdo se jím stal?

Ve druhé půli už to ale podle něj tak slavné nebylo. „Během deseti minut jsme dostali pět gólů a bylo po zápase. Navíc nám docházely síly. Tento poločas nám ukázal, jaký je rozdíl mezi námi a divizí,“ dodává Stejskal.

„Věřím, že se každým zápasem budeme zlepšovat. V přípravě odehrajeme čtyři zápasy a věřím, že je to dostatečný počet, že hráči budou na mistráky natěšení a že do nich budou mít větší chuť. Uvidíme, jestli se nám to v mistrovské sezoně vrátí,“ hlásí trenér.

Ilustrační foto.
Ráječko zahájilo přípravu jasným vítězstvím. Pokukuje po postupu do divize

Další utkání hraje Český Brod B v neděli. Od 17 hodin se představí v Sokolči, tedy na půdě soupeře, který nastupuje v I. B třídě.

Český Brod B: M. Vymazal – Krombholz, Kliment, Balík, Kozlíček – Miňovský, Stejskal, Šťastný, Moško, Souček (46. M. Kohout), Sedláček.

Fotbalová příprava: SK Větřní (červené dresy) – Spartak Kaplice 6:7 (3:3).
Střelecké žně ve Větřní. Duel s Kaplicí přinesl třináct branek