A že bylo co slavit. Vesnický klub, který vede manažer Libor Sklenář, přezimuje v krajském přeboru na čtvrtém místě. „Kromě hráčů a vedení klubu byli přítomni také zástupci výboru SK i Fanda klubu a několik skalních fanoušků a sponzorů,“ připomněl Libor Sklenář.

Kromě klasického posezení, kdy nechybí nejrůznější dobroty a nápoje, se rozdávají ceny. A není jich vůbec málo. Ceny si odnesou hráči, kteří odehráli nejvíce minut, dali nejvíce branek, měli nejlepší tréninkovou docházku, dali nejhezčí gól. A samozřejmě nechyběla cena pro nejlepšího hráče, kterého vybere odborná porota.

Tak jenom pro pořádek. „Nejvíce minut, 1321, odehrál Patrik Zima. Nejlepším střelcem se stal Patrik Havel. Ten dal nejvíce branek v pohárových, ale i mistrovských zápasech. Objevem podzimu se stal Láďa Snášel. Nejlepším hráčem za minulý rok dle odborné poroty byl Marek Rybář před Zimou a Havlem. Nejlepší tréninkovou docházku mělo trio Snášel, Havel, Rybář. Odměněni byli i trenéři, vedoucí mužstva, kustod a fanynky. A že to byly odměny krásné svědčí velká radost všech oceněných. Kromě tradičních obálek s penězi, pohárů a lahví kvalitního moku se zde objevily i poukazy na večeře pro dvě osoby v luxusních restauracích nebo poukazy pro dva na víkend s wellnessem,“ prozradil Sklenář.

„Raut neměl chybu, stejně jako zákusky od naší Boženky a tak se sedělo a klábosilo při muzice do pozdních ranních hodin,“ usmál se Sklenář. Ten pak předložil plán zimní přípravy a zajímavé soupeře, třeba i německý Neugersdorf. Co se týče příchodů, tak se po dlouhodobém zranění vracejí Luňák s Hokem a Šmalcl mladší Neodchází zatím nikdo, jen se musí dotáhnout přestup Dvořáka ze Šluknova.

Takže stejně, jako v seriálu Okresní přebor, se ani tady Luňák ocenění nedočkal. Byl zraněný.

„Cíl na druhou polovinu sezony je jasně dán. Hrát od začátku v horních patrech tabulky, produkovat pohledný fotbal, bavit jím naše fanoušky, řádně trénovat v hojném počtu a udržovat dobrou partu. Tréninky začnou dle plánu a budou vždy dvakrát týdně. Hala v Rumburku a umělka ve Varnsdorfu, k tomu bude pět přátelských zápasů vždy na kvalitních umělkách a také populární třídenní soustředění ve Sloupu v Čechách,“ dodal Sklenář.

„Ve Vilémově jsou dokopné vždy skvěle připravené manažerem. Letos si kluci poručili i kaviár a tak na stole nechyběl. Rozdávají se individuální odměny, pak začíná volná zábava. Je to prostě super,“ usmíval se Vlastimil Chod, trenér Vilémova.

Pro unikátní články o Okresním přeboru klikněte v obrázku na kolečko epizody: