Konec předlouhého čekání. Ústecká Arma se konečně vrátila domů

Konečně se dočkali. Fotbalisté Ústí nad Labem se po dlouhých šesti týdnech vrátili do domácího prostředí a návrat si hned osladili výhrou 2:1 nad Vítkovicemi. V tabulce tak stoupají vzhůru.

12.10.2018

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Arma se domů vrátila po pěti soutěžních duelech na hřištích soupeřů, z nichž vytěžila pouze jedinou výhru, ve třech ligových zápasech navíc nedala ani gól. I přesto ji ale vítalo 1210 natěšených fanoušků, jimž čekání na první gól utnul už po devíti minutách Matějka. Ústí i nadále zatápělo moravskému protivníkovi, ve stejném duchu pokračovalo utkání i po přestávce.

Z obrovského tlaku nakonec vytěžili Ústečtí druhou branku, zasloužil se o ni kapitán Jan Peterka, který se z velké dálky opřel do odraženého míče, a ten zaplul přesně do šibenice. Pro Peterku se navíc jednalo o první trefu od září 2015.

Domácí byli i ve zbytku zápasu lepším mužstvem, avšak Vítkovice přeci jen dostaly šanci na zvrat. V 72. minutě ještě zcela osamocený Macej proti Tvrdoňovi neuspěl, tři minuty před koncem už to ale hostům vyšlo. Víc už se ale nestalo, Ústí si tak návrat domů osladilo výhrou a posunem na 6. příčku, jen o skóre za Varnsdorf a Pardubice.

Autor: Daniel Brzák

Místo události:
12.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Informační technologie - Informační technologie Programátor 25 000 Kč Vývojáři softwaru. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e.mailem., , anglický jazyk: aktivně slovem i písmem. Pracoviště: Jj solutions s.r.o. praha, . Informace: Meznik, +420 602 278 776. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 21 000 Kč Zámečníci strojů Obsluha elektrických tabulových nůžek. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme zaměstnance na obsluhu hydraulických stolových nůžek., Požadujeme základní orientaci v technických výkresech, ochotu a schopnost ze zapracovat, spolehlivost. Pracovní doba po-pá 6:00 -14:30., Nabízíme: prémie za výkon, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné - stravenky.. Pracoviště: Astos machinery a.s., Selbská, č.p. 2746, 352 01 Aš 1. Informace: Eva Karešová, +420 774 407 012. Řemeslné práce - Operátor výroby/zámečník 130 Kč Do moderní společnosti v Brně přijmeme spolehlivé, manuálně zručné pracovníky či pracovnice. Jedná se o odjehlování malých lehkých dílů, odhrocení vyráběných dílů, leštění do zrcadlového lesku, popisování, řezání závitů a jednoduché dokončovací práce. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 20 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník - svářeč. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Vhodné pro absolventy., Požadujeme: , Min. vyučen v technickém oboru (opravář zeměděl. strojů, zámečník strojů, strojní mechanik atd.), svářečský průkaz, praxe ve výrobě ocelových konstrukcí výhodou. , Náplň práce:, Výroba nástaveb na nákladní automobily (hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, odtahové nástavby, sklápěčky atd.). , , Zaměstnanecké výhody: stravenky 100 Kč/den, důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou., Kontakt: telefonicky, emailem.. Pracoviště: Hcs centrum s.r.o., Chýnovská, č.p. 850, 391 11 Planá nad Lužnicí. Informace: Josef Sokolík, +420 606 639 910.