Pokutové kopy mezi Čelákovicemi a Divišovem nebraly konce

Nekonečný příběh. Tak by se dal nazvat penaltový rozstřel, který se odehrál po remíze 1:1 na Nymbursku mezi Čelákovicemi a Divišovem. Stovka diváků viděla dokonce více než dvacet pokutových kopů! Šťastnějšími se nakonec stali hráči Unionu Čelákovice a připsali si dva body do tabulky I.A třídy.

23.9.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Čelákovice - Divišov 1:1, na penalty 11:10

První poločas mnoho krásy nenabídl a po pětačtyřiceti minutách byl stav stále bezgólový. Jako první se do vedení zásluhou Vondráka dostali hosté, ale radost jim po pěti minutách zkazil Galovič. Stav 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu.

„Byl to vyrovnaný zápas. Nám se nedaří kombinovat a máme zbytečné ztráty. Remíza je spravedlivá,“ hodnotil řádnou hrací dobu Radek Skuhravý, trenér Čelákovic.

O tom, kdo získá druhý bod, tedy musely rozhodnout penalty. Ty se stabilně kopou v pěti hráčích na každé straně, ale tentokrát viděli diváci více než dvojnásobný počet exekucí. Finální výsledek rozstřelu? 11:10 pro domácí Union!

„Konečně nám alespoň penalty vyšly, je to po dlouhé době. Od té doby, co se kopou, jsme je vyhráli snad dvakrát,“ dodal s úlevou kouč domácích.

Branky: 66. Galovič - 61. Vondrák. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Turnaj mistryň? Karolína Plíšková je blízko, rozhodne Moskva

Vítězem 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou na dostihovém závodišti v Pardubicích se stal  Jan Faltejsek na Tzigane du Berlais.
3 73

Velká pardubická: Pátý triumf Faltejska! Vyhrál na koni Tzigane du Berlais

David Langer: Všichni si mě pamatují jako hráče, který dal gól AC Milán

/ROZHOVOR/ S Libercem získal mistrovský titul, zažil pohádkovou cestu do čtvrtfinále Poháru UEFA a byl jeden gól od postupu do Ligy mistrů přes slavný AC Milán, jemuž dokonce vstřelil gól, kterým se nesmazatelně zapsal do mysli fotbalové veřejnosti. Jeho profesionální kariéra ovšem skončila předčasně už ve třiceti letech.