Ve fotbale je skoro běžné, že dojde k urážkám nebo napadením protivníka či rozhodčího, časté jsou vulgarity ze strany hráčů, funkcionářů a hlavně fanoušků na stadionech. Není ale běžné, že by hráč napadl vlastního trenéra.

Červená karta 

„V přerušené hře Švec Jakub vběhl do prostoru technické zóny domácích a tam fyzicky napadl vlastního trenéra Chuchlu Pavla. Napadení proběhlo tak, že ho dvakrát prudkou silou pěstí udeřil do oblasti krku a obličeje. Po udělení ČK při odchodu z HP se pokusil ještě jednou napadnout fyzicky svého trenéra,“ popsal celý incident v zápise o utkání hlavní rozhodčí zápasu Petr Benák. Situaci podle něj předcházela trenérova poznámka „sakra, konečně to jednou kopni pořádně!“ po Švecově neproměněné šanci.

Písečná bouře v Iráku
VIDEO: Čeští trenéři zasypáni pískem v Iráku. Během měsíce je to už osmá bouře

Kouč Pavel Chuchla emoce po utkání poněkud krotil. „Chtěl se se mnou pasovat, ale k ničemu závažnému tam nedošlo. Rozhodčí mu to v zápise dost osladil. Nějak to vyřešíme, nechci to dramatizovat,“ řekl s klidem sázavský hrající trenér, který tentokrát do hry nezasáhl. „V podstatě se nic nestalo,“ dodal Chuchla.

Tým, který má ve svém středu i bývalého hráče Slavie Davida Kalivodu, v poločase se Sokolem Kondrac prohrával nejtěsnějším rozdílem, ve druhém si ale díky čtyřem gólům dokráčel i v deseti pro tři body.