„Šancí měl víc Baník, ale i my jsme mohli dát gól na 2:1. Tři body by byly lepší, ale proti těžkému soupeři jsme podali dobrý výkon a zvládli to herně. Když takhle budeme pokračovat, tak nemám strach,“ neskrývá optimismus brankář Dukly Filip Rada.

Ten byl hlavním hrdinou zápasu, jelikož dokázali zlikvidovat několik výborných šancí Ostravy. „Soupeř nás zatlačil, ale přežili jsme to. A při břevnu jsem měl i štěstí, které ale každý brankář musí mít,“ usmíval se.

Domácí se dostali do vedení, když hrubou chybu obrany potrestal gólem do prázdné branky Podaný. „Měl jsem už jednoduchou pozici. Chtěl jsem nechat míč dojet do brány, ale dobíhal mě obránce, tak jsem musel míč dorazit,“ usmíval se. Vedení ovšem vydrželo jen dvacet minut, pak se parádně trefil Kuzmanovič a bylo srovnáno. „Parádní trefa,“ pokýval hlavou brankář Rada.

SK Sigma Olomouc - FK Jablonec
Sigma začala "jaro" mrazivě, doma prohrála s Jabloncem

Na tvářích ostravských hráčů bylo po zápase vidět zklamání. "Měli jsme více ze hry, doplatili jsme na chybu," přiznal autor gólu Nemanja Kuzmanovič. "Víc šancí jsme měli my, Dukla hrozila z nebezpečných brejků. Obě mužstva hrála na vítězství až do konce, nikdo se nechtěl smířit s remízou," chválil úroveň utkání trenér Ostravy Bohumil Páník.

Díky bodu se tým z Julisky odpoutal alespoň na jeden den z poslední příčky tabulky.

Zápas 14. kola FORTUNA:LIGY mezi Sparta Praha a Slavia Praha, hraný 4. listopadu v Praze. Radost slávistů.
Unikátní průzkum. Slavia získá titul, soudí malí fotbalisté