Tu první zaznamenal s přispěním chyby brankáře Valeše Přikryl po nahrávce Komličenka, ve 35. minutě si oba ofenzivní hráči domácích role prohodili.

Ve druhém poločase přežili za stavu 2:0 samostatný únik nejnebezpečnějšího hráče Yusufa, který zakončil mimo. Naopak to byl opět Komličenko, kdo svým třetím bodem v zápase připravil premiérovou branku v boleslavském dresu pro Džafiče.

Martin Hašek, trenér Bohemians: „Zápas byl hrubě ovlivněn jedním velkým nedorozuměním. Naši hráči si totiž pod dojmem předzápasové slávy, kdy se hrála hymna a všude byly trikolóry, mysleli, že domácí mají nějakou oslavu a my jim k tomu děláme sparing. A podle toho jsme se v prvním poločase na hřišti chovali, kdy jsme neexistovali. Nasazení nebylo běžné k naší nejvyšší soutěži a pro nás jako Bohemku už vůbec ne. V poločase jsem hráčům vysvětlil, že slaví celá republika, ne jenom Boleslav. Pak už jsme hráli lépe, ale když zápas nechytíš na začátku a pak se najednou začneš snažit, tak už si štěstí na vlastní stranu nepřikloníš. Měli jsme tam nějaké závary, pak jsme šli i sami na branku, ale bohužel jsme neproměnili. Dneska nás Boleslav potrestala ze všeho – dvakrát z brejků a jednou po námazu brankáře. Musím se přiznat, že takový zápas jsem na Bohemce ještě nehrál. Podivný zápas v podivné atmosféře.“

Jozef Weber, trenér Mladé Boleslavi: „Jsem rád, že pokračovala naše výsledkový houpačka. Dneska se to zhouplo na naši stranu. Výsledek možná vypadá jasně, ale Bohemians je dobře organizovaný tým. Ani za stavu 3:0 to nezabalili, což by možná spousta týmů udělala. My jsme je dnes potrestali jejich vlastními zbraněmi. Dobře jsme hráli presink a skvěle jsme využili brejky. Proto jsme zaslouženě vyhráli. Na začátku sice hráči zkoušeli sílu našeho srdce, když jsme hosty pustili do první šance, ale pak nám nabídli šanci i oni a my jsme ji využili. To bylo hodně důležité, protože jsme potřebovali Bohemku odemknout, aby oni museli hrát. Věřil jsem, že také budeme více hrozit ze standardek, kterých jsme měli poměrně dost. Důležitý byl druhý gól, který nás uklidnil ještě více.“

Branky: 6. Přikryl, 35. Komličenko, 75. Džafić. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 3:2. Diváci: 2539

Boleslav: Šeda – Pauschek, Takács, Hůlka, Mareš – Hubínek, Matějovský (67. Kateřiňák) – Konaté (46. Džafić), Přikryl, Ladra (Dan. Novák) – Komličenko.

Bohemians: Valeš – M. Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher – Reiter, Bederka (80. Švec), F. Hašek, Vaníček (46. Mašek) – Záviška (58. Vodháněl), Yusuf Helal.