Autor jediného sparťanského gólu upadl na chvíli do bezvědomí, nakonec z nepříjemného incidentu vyvázl „jen“ s otřesem mozku.

Zranění elitního útočníka Pražanů kouče Briana Priskeho vytočilo a okamžitě se pustil do rozhodčích, přestože nešlo ze strany olomouckého hráče o zjevný úmysl.

Slávistická radost v Edenu
Mick napumpoval Slavii novou energií. Velkou trojku opět obchází kat

„V prvním momentě jsem byl přesvědčený, že jsme měli kopat po faulu na Tomáše standardní situaci. Měl jsem silný pocit, že rozhodčí dostatečně nechrání naše hráče. Na hřiště jsem ale vstoupil proto, že jsem chtěl zjistit, jestli je Tomáš v pořádku,“ vysvětlil emotivní chování sparťanský trenér.

Mezi fanoušky se rozpoutala diskuse, jestli bylo etické zabírat Čvančaru v bezvědomí. „Pod jeden příspěvek jsem napsal, že je trochu neslušný fotit Čvančiho z pár metrů, když byl ještě před pár vteřinami v bezvědomí. To samé O2, která to zblízka zabírá, i když vidí, že nereaguje na hráče ani doktory. Odepsal slávista, že jako vždy brečím,“ tweetoval autor účtu Sparťanské Zprávy.

Pardubičtí fotbalisté zahájili jaro v Liberci remízou 1:1.
Nita aneb Pardubice získaly luxusní zboží z gólmanského trhu. Dovoz z Rumunska

V táboře rivala ale našel i pochopení. „Zveřejňovat obrázky někoho, kdo teoreticky mohl bojovat o život, je nechutný a je jedno, jestli je to sparťan, slávista, Čech nebo Afričan,“ reagoval jeden z fanoušků Slavie.

Vážnější zranění se naštěstí nepotvrdilo. „Tomáš utrpěl otřes mozku a po střetu s padajícím hráčem byl krátce v bezvědomí. Podstoupil vyšetření ve Fakultní nemocnici Olomouc. Ta vyloučila vážnější zranění a hráč odjel do Prahy,“ uvedli zástupci Sparty.