Fotbalová Sigma prohrála na půdě pražské Slavie ligovou dohrávku 0:1. Utkání však mělo ještě ostudnou dohru na parkovišti. V klubovém areálu byla napadena při odjezdu delegace olomouckého klubu. Jeden člen posádky dokonce skončil v nemocnici. Slavia se prostřednictvím vyjádření předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka omluvila a incident odsoudila.

Podle informací Deníku napadla při odjezdu tříčlennou posádku olomouckého vozidla více než desetičlenná skupina fanoušků Slavie. Bezpečnostní manažer Milan Zapletal pak zamířil na ošetření do nemocnice. Nemělo by se však údajně jednat o nic vážného.

Slavia si v dohrávce v Edenu poradila s Olomoucí 1:0.
Slavia se kvůli bídné koncovce trápila až do konce, přesto dotáhla bodově Spartu

Slavia incident odsoudila. Na Twitteru se k incidentu vyjádřil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík. "Po zápase došlo v areálu klubu k napadení vozidla SK Sigma Olomouc a ke zranění jednoho člena tříčlenné posádky, který je ošetřován v nemocnici. Omlouváme se hostům a stydíme se za skupinu osob, jejíž bezprecedentní a netolerovatelné jednání nemá s fanděním klubu nic společného," napsal.

K celé situaci se vyjádřila i olomoucká Sigma. "Po skončení dnešního utkání Sigmy Olomouc s SK Slavia Praha došlo v areálu Sinobo Stadium k napadení klubového vozidla Sigmy skupinou neznámých osob. Tento bezdůvodný incident měl za následek zranění jednoho z členů posádky vozidla, který musel být ošetřen v nemocnici. Ten je naštěstí v pořádku. Případem se nyní zabývá Policie České republiky," napsal klub v prohlášení na webu.

"Věříme, že celý incident bude řádně prošetřen. Děkujeme SK Slavia Praha za vyjádření podpory. Stejně jako on takovému jednání nerozumíme," doplnili Hanáci.